Vainutiškiai keliavo po įdomiausias uostamiesčio vietas

Gražų rugsėjo 9  dienos rytą Vainuto seniūnijos bendruomenės Vaikų dienos centro 17 mokinių turėjo puikią išvyką į Klaipėdą. Bendruomenės pirmininkas Algirdas Eidikis pakvietė mokinius į Akropolio ledo areną, į Jūrų muziejų ir delfinariumą.

Vainuto moksleiviai apžiūrėjo ir Jūrų muziejaus salių ekspozicijas.
Į ledo areną vaikai ėjo džiaugsmingai nusiteikę ir „apsiginklavę“ duota amunicija: šalmais, kelių ir alkūnių apsauga. Kai kurie  mokiniai čiuožimą išbandė pirmą kartą, todėl buvo keblumų išsilaikyti ant pačiūžų. Jie galėjo tik stebėti laisvai skriejančius ledo paviršiumi draugus.
Po to išskubėjome į perkėlą. Apžiūrėjome ekspozicijas Jūrų muziejaus salėse, akvariumo viduje bei lauko baseinuose. Visus vaikus sužavėjo akrilo tunelis, kuris leidžia pasijusti tarsi po vandeniu ir stebėti įspūdingas jūros  žuvis.

Delfinariume mokiniams labai patiko delfinų ir jūrų liūtų pasirodymai, vaikai negailėjo jiems aplodismentų, o emocijos liejosi per kraštus. Galiausiai nusifotografavome prie skulptūros „Kopgalio albatrosas skrieja išplaukusiems ir negrįžusiems“ ir išvykome į namus.

Kelionė visiems patiko, vaikai sakė, kad norės aplankyti tas vietas dar kartą.