Vainutiškiai sušildė žiemišką nuotaiką

 

Vainuto vaikai

Sapnų gaudyklės nuo seno simbolizuoja ramų, sveiką, harmoningą, pritraukiantį šviesias mintis vaikų miegą ir sapnus. Vainuto gimnazijos ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių mokytojos Viktorija Kinčiūtė ir Aldona Juknienė su auklėtiniais visus pradžiugino spalvotomis sapnų gaudyklėmis.

Dar prieš mėnesį mokytojos pasiūlė tėveliams susipažinti su sapnų gaudyklėmis, jų reikšme bei gaminimo subtilybėmis. Sumanymas buvo puikus, tad kilo noras įsijungti į bendrą veiklą. Kūrybos procese dalyvavo mokytojos, vaikai ir jų tėveliai. Net patys negalėjome patikėti, kiek daug ir nuostabių jų sukūrėme. O kai mokytojos pasiūlė jomis papuošti gimnazijos koridorius, visi pritarė, kad tai geriausia mintis. Iš medžio vytelių surišę rėmelius, visi ant jų kabinome sapnų gaudykles, derinome spalvas, formas, technikas.

Ir štai, po mėnesio bendro darbo – džiaugsmas visos Vainuto gimnazijos bendruomenės narių bei svečių akims – tikra sapnų gaudyklių paroda.

Vaikų tėvelių vardu dėkojame mokytojoms už laiką, praleistą kartu kuriant, diskutuojant. Jų dėka mūsų nuostabiai balta žiema įgavo kitų spalvų. Pabandykit ir jūs sukurti savo sapnų gaudyklę. Tai puikus būdas žiemos vakarus praleisti kartu su šeima.