Vainutiškiai šventė 100 dienų iki tarnybos mokykloje pabaigos

simtadienis vainute_III_g_klases_sokisŠimtadienis – tai šventė, suteikianti ir džiaugsmo, ir nerimo. Taip tvirtina Vainuto gimnazijos 58-osios laidos abiturientai.

„Šimtadienis – tai lyg pirmas supurtymas ir priminimas apie egzaminus“, – sako gimnazijos 4 klasės mokinė Almeda.
Panašiai galvoja ir abiturientas Eimantas: „Šimtadienis man pasako, kad iki mano gyvenimą galinčių nulemti egzaminų liko šimtas dienų“.simtadienis vainute_IV_g_klases_mokiniai

Lukrecija sako: „Tai išskirtinė šventė, kuri vyksta tik kartą gyvenime ir tikrai būna įsimintina“. Bendraklasei pritaria ir Kotryna, kuri prisipažįsta: „Švęsiu su pačiomis linksmiausiomis mintimis, nes tai man – viena iš geriausių švenčių“.

Su tokiomis mintimis Vainuto gimnazijos abiturientai pasitinka šimtadienį. Šią labai laukiamą šventę jiems sukūrė gimnazijos 3 klasės mokiniai, patarę neįsižeisti dėl aštroko humoro.

Kareiviškas aprangas dėvintys trečiokai, išsirikiavę kaip kareiviai, pasitiko abiturientus prie gimnazijos aktų salės ir atidavė jiems pagarbą. Būtent kariuomenė tapo šių metų šimtadienio tema. Šventės metu skambėjo skanduotės, trečiokai šoko žygiuodami, kaip kareiviai, vėliau pridėjo komiškų vaidybos elementų.

Abiturientams teko atlikti trečiokų vedamą mankštą ir įvairias užduotis. Jas įveikus įteikti pusatestačiai ir dovanėlės. Gerą nuotaiką palaikė trumpi vaizdo įrašai, kuriuose trečiokai šmaikščiai pavaizdavo šventės kaltininkus – ketvirtokus.

Rimtesne gaida nuskambėjo gimnazijos direktoriaus Antano Joniko ir  tėvų sveikinimai bei linkėjimai ketvirtokams. Jau be humoro buvo ir vaizdo įrašas, kuriame abiturientai kalbėjo apie savo baimes, laukiamus įvykius ir ateities perspektyvas.

Renginio finaliniu akordu tapo abiturientų šokis ir vaizdo įrašas apie jų laiką gimnazijoje.