Vainutiškių stovyklautojų akimirkos

vainuto gimnazija_stovyklaVainuto gimnazijoje vyko pradinukų stovykla „Gera būti kartu“, kurioje dalyvavo 18 mokinių. Stovyklos atidarymo metu mokinius pasveikino gimnazijos direktorė Laima Barakauskienė ir pavaduotojas Mindaugas Armonas.

Stovyklautojai susitiko su vietos gaisrininkais, kurie papasakojo, koks sunkus ir atsakingas yra jų darbas, parodė mašiną ir įrankius. Su mokytojomis Valerija Eidikiene ir Danguole Joneliene vaikai ėjo į turistinį žygį, buvo supažindinti su eko sistema. F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje stovyklautojai žaidė interaktyvųjį boulingą ir išbandė ir 3D akinius.

Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centre mokiniai dalyvavo amatų dienoje, kur pynė iš šiaudelių, karpė, verpė ir audė, vėrė papuošalus, darė darbelius iš molio. Pas mokytoją Astą Mauricienę mažieji gamino sveikuolių salotas ir desertą iš vaisių, o bibliotekininkė Ilona Bulsienė vedė kūrybiškumo pamokėlę, kurios metu mokė naudotis piešimo programėle. „Šilutės beglobių“ vadovė Rimutė Vismantienė papasakojo augintinių gyvenimo istorijas, mokiniai grožėjosi Nemuno deltos regioninio parku, Aukštumalos pažintinio tako vaizdais. Stovyklautojai gaivinosi ir Draudenių ežero vandeniu, pabuvojo Vinetų kaime, smagi buvo kelionė traukiniu į Klaipėdą ir kiti užsiėmimai.
Dešimt dienų stovykloje prabėgo kaip akimirka, o įspūdžiai ilgai išliks vaikų širdyse.