Vainuto gimnazijos stovyklautojų kaleidoskopas

vainuto gimnazija_stovyklautojaiŠi vasara dosniai dalija saulės spindulius, todėl stovyklauti yra tikras malonumas. Tą patyrė 20 Vainuto gimnazijos stovyklautojų vasaros stovykloje „Klumpelė“, kuriai vadovavo D.Jonelienė.

Stovyklautojai pirmiausia nuvyko į Žemaičių Naumiesčio darželį – mokyklą. Kartu su šios mokyklos mokinių vasaros stovykla „Vasaros laiku – žaisti gera ir smagu“, kuriai vadovavo S.Vilčiauskienė, mūsų mažieji stebėjo du spektaklius, sportavo, dalyvavo edukacinėje veikloje, gamino burbulus.

Mūsų stovyklautojai  vykdė ir sveikos gyvensenos programą „Noriu būti sveikas“. Su visuomenės sveikatos specialiste V.Vilčiauskiene, pradinio ugdymo mokytoja A.Mauriciene pradinukai mokėsi pirmąją pagalbą suteikti  praktiškai, kūrė sveikos gyvensenos piramidę. Šilutės rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė V.Vaivadaitė mažuosius mokė šiaurietiško ėjimo, mokytoja B.Čėsnienė organizavo sporto šventę, mokytojos V.Eidikienės lydimi stovyklautojai surengė 4 km žygį pėsčiomis po Vainuto girininkiją. Stovyklautojai tvarkė miško aikštelę, kūrė kompozicijas iš gamtinių medžiagų, klausėsi girininko P.Valučio pasakojimų apie miškų augalus ir gyvūnus, gamtos saugojimą.

Miestelio bibliotekininkių B.Paldauskienės ir G.Gofmanienės vadovaujami  mokiniai kūrė darbelius Lietuvos 100 – mečiui,  žiūrėjo filmą apie saugų internetą. Su mokytoja V.Šimaitiene jie dalyvavo interaktyvioje veikloje „Išmanioji klasė ir jos galimybės“, o su mokytoja D.Jogminiene mokėsi ritminių šokių ir žaidimų. 

Daug įspūdžių stovyklautojai patyrė  ekskursijoje pramogų parke Kretingos rajone, įvairiausių amatų mokėsi Bikavėnų Senųjų kaimo tradicijų centre.

Mokiniai stovykloje susirado naujų draugų, turiningai praleido laiką.