Vainuto jaunimas keliavo po Lietuvą

vainutas„Mes už Lietuvą!“ skamba išdidžiai, taip ir jautėmės mes, Vainuto gimnazijos bendruomenės nariai, vykdydami jaunimo pilietinės iniciatyvos skatinimo projektą, finansuojamą Šilutės r. savivaldybės.

Mokslo metai baigėsi, baigėsi ir projekto veikla. Vainuto jaunimas organizavo diskusijas, dalyvavo edukacinėse veiklose, ekskursijose, vyresnių klasių mokiniai patys vykdė pilietines akcijas, kūrė pristatymus. Apsilankėme Katedros požemiuose Vilniuje, dalyvavome Tauragės krašto muziejaus edukacinėje programoje „Sukurk savo partizanų būrį‘‘, apskritojo stalo diskusijoje ,,Jaunimo galimybės Lietuvoje, Tauragėje, Vainute“, apžiūrėjome Šaltojo karo muziejų Plateliuose. Labai įdomu buvo Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų bazėje, Klaipėdoje. Tikrai naudingi susitikimai, paskaitos su „Misija Sibiras“ dalyviais, „Šilutės Hugo Šojaus muziejaus istoriku Ignu Giniočiu, Lietuvos kariuomenės kario prievolės ir komplektavimo tarnybos poskyrio atstovu Egidijumi Zėringiu.

Projekto veiklą planuojame tęsti ir kitais mokslo metais, tai sutelkia mokinius prasmingiems darbams, ugdo pasitikėjimą savo valstybe.