Vainuto mokiniai „Judėjimo savaitę“ šoko, sportavo, keliavo

vainuto judejimo savaiteVainuto gimnazija irgi surengė „Judėjimo savaitę“ ir stengėsi atkreipti gimnazijos bendruomenės narių dėmesį į sveiką gyvenseną, plėsti žinias apie sveikatos stiprinimo būdus, propaguoti fizinį aktyvumą.

Pirmadienį visuomenės sveikatos priežiūros specialistė V.Vilčauskienė surengė akciją „Sužinok savo ūgį ir svorį“: 1-5 klasių mokiniai noriai svėrėsi ir matavosi, specialistė patarė, kaip sveikiau gyventi.

Antradienį choreografijos mokytoja L.Šaulytė priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1-12 klasių mokinius mokė linijinių šokių.
Trečiadienį 8 klasės mokiniai, lydimi auklėtojos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistės, dalyvavo akcijoje „Diena be automobilio“ – pėsčiomis ėjo į Skiržemės piliakalnį, kuris yra apie šešis kilometrus nuo Vainuto gimnazijos. 6-12 klasių mokiniai bėgo krosą, o penktokai žaidė judriuosius žaidimus.

Penktadienį stadione 5- 6 ir 9-10 klasių mokiniai išbandė savo jėgas „Linksmųjų estafečių“ popietėje, kuriai užduotis paruošė kūno kultūros mokytoja B.Čėsnienė.

Į judėjimo renginius įsitraukė dauguma gimnazijos mokinių ir mokytojų, tikimės, kad visi rūpinsimės savo sveikata.

 

 

Judėjimo savaitę aštuntokai pėsčiomis ėjo į Skiržemės piliakalnį, kuris yra apie šešis kilometrus nuo Vainuto gimnazijos.