Vainuto pirmokams – apie bites ir medų

bitutes vainuto pradinukaiJau keletą metų Vainuto gimnazijos priešmokyklinėje grupėje vykdomas projektas „Aukime sveiki“. Šiemet prie projekto prisijungė pirmokai.

Gimnazija bendradarbiauja su Šilutės r. visuomenės sveikatos biuro specialistėmis, į šią šventę su dovanomis atvyko specialistė Erika Bendnikovič. Šiemetinis renginys „Mes bitutės darbštuolėlės“ – vienas iš projekto dalių.

Vainuto gimnazijos visuomenės sveikatos specialistė Violeta Vilčiauskienė supažindino susirinkusius į šventę su medaus savybėmis, paaiškino, nuo kokių ligų yra liepų, grikių, miško medus. Iš Vainuto kilęs bitininkas Leonas Pietaris atvyko su visa bitininko įranga. Vaikai susidomėję stebėjo įrankius ir klausėsi bitininko pasakojimo.

Įdomiausias eksponatas buvo šiaudinis avilys, kurio dabar jau niekur nebepamatysi. Mama Lina Juzaitienė pristatė mamų iškeptus pyragus su medumi, kuriais vėliau vaišinosi visi svečiai.
Priešmokyklinukai paruošė programėlę – dainavo, vaidino.

Už gėles, kurios papuošė sceną, dėkojame Sonatai Remeikienei, taip pat – visoms mamoms, kurios padėjo ruoštis renginiui. Projektas bus tęsiamas.