Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Šilutė“ nusileido mažeikiškiams

ledo ritulysŠeštadienio rytą ledo ritulio komandai „Šilutė“ teko susikauti su Mažeikių „Smūgiu“. Pastaroji komanda yra praėjusių metų Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato nugalėtoja, tad su šiais varžovais šilutiškiams tikrai buvo ką veikti ant Klaipėdos „Akropolio“ ledo.

Mūsiškiai pirmuosiuose kėliniuose dar laikėsi, bet vėliau teko pripažinti mažeikiškių pranašumą.

„Smūgis“ turi puikią ledo areną Mažeikiuose ir joje gali treniruotis, kada nori. O mūsiškiai tokia prabanga mėgautis negali – treniruojasi ir rungtyniauja Klaipėdoje, „Akropolio“ ledo arenoje.

Pirmajame kėlinyje Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai nesitvardė ir buvo priversti žaisti mažumoje. Gaila, kad mūsiškiai neišnaudojo tokios progos. O mažeikiškiams tai nesutrukdė pelnyti įvarčio ir išsiveržti į priekį 0:1.

Antrajame kėlinyje šilutiškiai išlygino rezultatą 1:1, bet kėliniui besibaigiant „Smūgis“ vėl išsiveržė į priekį 1:2.

„Šilutė“ nesutriko ir rezultatą vėl išlygino – 2:2.

„Duobė“ „Šilutės“ žaidime atsivėrė besibaigiant antrajam kėliniui, kai mažeikiškiai pelnė įvartį „į rūbinę“ (ledo ritulininkai taip vadina paskutinėmis sekundėmis įmuštą įvartį) – 2:3.
Trečiojo kėlinio pradžioje „Smūgis“ jau pirmavo 2:4. Šilutiškiai vis nesusikaupė ir padarė grubią klaidą – besikeisdami paliko savo vartininką vieną prieš tris Mažeikių ledo ritulininkus. Rezultatas tapo 2:5. Tokiu rezultatu mažeikiškiai ir laimėjo rungtynes.

Du įvarčius „Šilutės“ komandai pelnė A.Kanderis. Varžovų komandai tris įvarčius pelnė V.Čiginskas ir du – M.Knita.

Sekmadienį „Šilutės“ ledo ritulio komanda žaidė draugiškas rungtynes Šiauliuose su HC „Sakalas“. Šilutiškiai ryškiai buvo stipresni už pirmuosius žingsnius žengiantį šiauliečių ledo ritulio klubą – jį nugalėjo 9:1.