Valdas ir Vainora Lacko dainuos „Lietuvos balse”

DSCF3027Vos prieš kelias dienas LNK eteryje startavo kokybiškiausias muzikos projektas „Lietuvos balsas“, prie ekranų buriantis visus gyvo garso, stebinančių balsų ir karštų emocijų gerbėjus. Iš viso pirmąją laidą stebėjo beveik pusė milijono žiūrovų. Jau po laidos premjeros žiūrovai galėjo įsitikti – gabių, balsingų talentų mūsų šalyje tikrai netrūksta.

„Lietuvos balse“ uždainuoja ir mokytojai, ir statybininkai, ir namų šeimininkės, ir scenoje ne vienerius metus prakaitą liejantys žinomi dainininkai. Šį šeštadienį čia debiutuos vienintelis projekto duetas – Rusnėje gyvenantys Vainora ir Valdas Lacko.

„Tarp „Lietuvos balso“ mokytojų taip pat yra vienas duetas – Valinskų, tad kodėl ir mes negalėtume pabandyti didžiosios scenos užkariauti dviguba jėga?“ – šypsosi sutuoktiniai.

Rusnėje vaikų darželyje sekretore dirbanti Vainora ir profesionaliai muzikuojantis Valdas – savo krašte puikiai pažįstami. Retos vestuvės ar rajone vykstantys jubiliejai apsieina be jų dainų.

„Išgyventi iš muzikos tikrai galima. Reikia tik norėti“, − įsitikinęs Valdas.

Jauno vyro biografija išties spalvinga – jo senelį Antrojo pasaulinio karo metais, kai dangus maišėsi su žeme, likimas iš Kinijos atbloškė į Lietuvą.

„Turiu kinų kraujo ir ukrainietišką pavardę“, − juokiasi V. Lacko. Pasirodo, iš Kinijos kilęs jo senelis netrukus išsiskyrė su čia sutikta Valdo močiute, o ši ištekėjo už ukrainiečio.

Būdamas šešiolikos, Valdas gerino rekordus sunkiojoje atletikoje, vėliau dirbo padavėju, o dabar mėgaujasi muzikanto darbu ir ramiu šeimyniniu gyvenimu su Vainora ir dviem judviejų vaikais.

Kaip seksis pirmą kartą „Lietuvos balso“ istorijoje scenoje pasirodysiančiam duetui – paaiškės jau šį šeštadienį 19.00 val. per LNK.