Valstybės šventei – tradicinis usėniškių turnyras

usenu vasario 16Usėnuose jau tapo tradicija Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti surengiant šaškių turnyrą.

Seniūnas Algirdas Rauktys pasveikino visus gausiai susirinkusius šaškių mėgėjus su gražia švente ir palinkėjo visiems dalyviams sėkmės.

Šaškės Usėnuose vis labiau populiarėja, kasmet į turnyrą susirenka vis gausesnis būrys žaidėjų. Jau renkasi ne tik suaugusieji, bet atsiveda ir savo vaikus. Gaila, tačiau šiemet varžybose dalyvavo tik viena moteris – bibliotekininkė Onutė Miliauskienė.

Kol turnyro dalyviai aiškinosi, kuris gudresnis, sumanesnis, šaunesnis,  bendruomenės moterys Gražina Bardauskienė, Aldona Rauktienė, Silvija Arnašienė, Teresė Lukošienė ir Jolanta Lukošienė A. ir A. Raukčių namuose virė tradicinius lietuviškus cepelinus.

Po keturias valandas trukusių varžybų paaiškėjo nugalėtojai. Vaikų grupėje geriausiu šaškininku pripažintas Rokas Miliauskis, II vietą laimėjo Paulius Arnašius, III vietą – Artūras Marozas. Suaugusiųjų grupėje nepralenkiamas buvo varžybų teisėjas Vytautas Liudas, II vieta atiteko Robertui Tautavičiui, o III vieta – seniūnui A.Raukčiui.

Nugalėtojams įteikti diplomai, o visi turnyro dalyviai buvo vaišinami moterų išvirtais gardžiais naminiais cepelinais.