Varžėsi geriausi Lietuvos metikai

ieties metikaiPaskutinį rugsėjo šeštadienį Palangos stadione varžėsi geriausieji Lietuvos metimo rungčių jaunieji sportininkai.

Šilutės sporto mokyklą ir Vilniaus Ozo gimnaziją gerai atstovavo Vilkyčių ieties metikai. Puikiu rezultatu pasižymėjo Marius Rudzevičius: jis pirmu bandymu pasiekė Lietuvos penkiolikmečių  jaunučių 500 g ieties metimo rekordą, kuris buvo labai aukštas – 64,76 m. Net 10 metų niekas nesugebėjo pasiekti tokio rezultato. Nuo šių varžybų rekordas yra 64,86 m ir jo autorius – Ozo gimnazijos sportinės klasės moksleivis Marius Rudzevičius. Jis dabar treniruojasi pas žinomą ieties metimo trenerį Edmuntą Matusevičių. Marius dar susirungė su dviem metais vyresniais jauniais mesdamas 700 g ietį ir buvo antras.   
       
Gintarė Paulauskaitė antra buvo ieties metimo ir trečia  rutulio stūmimo rungtyse. Antrą vietą užėmė jaunutė Kamilė Rumšaitė, pagerinusi savo rekordą iki 30,47 m. Trečią vietą tarp jaunučių pelnė Marijus Ubis 41,65 m, tai jo asmeninis rekordas. Pagirtinai ietį mėtė Kristina Bataitytė – 32,00 m (trenerė L.Leikuvienė), bet gaila vėl liko ketvirta. Tarp jaunių penktas liko D.Virbinskis 47,43 m, po jo E.Urbonas 45,55 m.

Taigi vilkytiškių sąskaitoje – Lietuvos rekordas ir 6 visų prabų medaliai.