Varžovų spurtai atnešė jiems pergales, o mums – du pralaimėjimus

krepsinis koamnda F2Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį nesugebėjo pasipriešinti „Mažeikių“ ir „Petrochemos“ krepšininkams: namuose mažeikiškiams nusileido 74:90, o išvykoje Jonavoje 72:62 pralaimėjo „Petrochemai“.

Susitikimas su lyderiais

Mažeikių komanda turnyrinėje lentelėje yra pirmojoje vietoje (13 pergalių, 4 pralaimėjimai), mūsiškiai dabar – tik 12-oje (6/10). Jų susitikimo metu svečių komanda laikė iniciatyvą savo rankose viso mačo metu, bet pergalę iškovojo nelengvai.

Pirmasis kėlinys baigėsi 22:28, tad lyderių komanda nebuvo labai nutolusi nuo šilutiškių. Antrąjį kėlinį mūsiškiai laimėjo 22:21, bet bendroje įskaitoje vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje.

Trečiajame kėlinyje „Mažeikiai“ pelnė vos vienu tašku daugiau (14:15), o švieslentė rodė 58:64, tad dar buvo nemažai vilčių, kad galima įveikti lyderius.

Ketvirtajame kėlinyje šilutiškiai buvo sumažinę rezultatą iki minus 3 taškų. Iki paskutiniųjų minučių nebuvo aišku, kas tądien džiaugsis pergale. Tačiau „Mažeikiai“ užsitikrino pergalę spurtuodami, jie laimėjo atkarpą 4:12 ir įgiję dviženklę persvarą išsaugojo ją iki finalinės sirenos.

„Šilutės“ komandai Edvinas Alunderis pelnė 13 taškų bei atkovojo 8 kamuolius, Deividas Kumelis, Darius Kibildis ir Ulyssesas Thomasas – po 11 taškų.

Išvykoje – vėl varžovų spurtas

Kitą dieną šilutiškiai išvyko į Jonavą, kur susitiko su „Petrochema“. Pirmajį kėlinį laimėjo namų šeimininkai 22:13, antrajame mūsiškiai taip pat pelnė mažiau taškų ir po dviejų kėlinių švieslentė rodė 43:29.

Trečiasis kėlinys sėkmingesnis buvo mūsiškiams – 21:26. Ketvirto kėlinio viduryje po U.Thomaso dvitaškio su bauda „Šilutė“ skirtumą sumažino iki 66:63, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai suorganizavo spurtą 18:0 ir mačo baigtis tapo aiški. Jie įveikė mūsiškius 84:67, taip atsirevanšuodami už spalį patirtą nesėkmę Šilutėje, kuomet buvo įveikti rezultatu 72:62.

Išvykoje daugiausiai taškų – 18 – „Šilutės“ komandai pelnė Ignas Vaitkus. E.Alunderis atkovojo 9 kamuolius bei kartu su Aurelijumi Pukeliu pelnė po 12 taškų.

Kitos „Šilutės“ rungtynės namuose vyks gruodžio 5 dieną su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“, bet prieš tai mūsiškių laukia išbandymas išvykoje su Telšių komanda.