Varžybose Klaipėdoje – 11 šilutiškių

dziudoBirželio 16 d. Klaipėdoje, kruizinių laivų terminale, vyko dvikovinių sporto šakų pasirodymai – varžybos.

Šventėje tatamis buvo paklotas po atviru dangumi, joje dalyvavo vienuolika Šilutės dziudo klubo auklėtinių.

Varžybos buvo individualios ir komandinės. Individualiose varžybose geriausiai sekėsi Benui Kovyrcovui, jis iškovojo čempiono vardą. Antrąsias vietas užėmė Emilis Kovyrcovas, Justas Vyšniauskas ir Mažvydas Žemaitaitis. Trečiąsias vietas iškovojo Martynas Ražaitis, Joris Būdvytis, Emilis Trijonis, Aras Plikšnys ir Domas Plikšnys. Nedaug iki medalių pritrūko Pijui Baltučiui ir Eimantui Žygaičiui, jie liko penkti.

Komandinių varžybų turnyre šilutiškiai iškovojo trečiąją vietą ir buvo apdovanoti taure. Renginys buvo puikiai suorganizuotas, visi dalyviai apdovanoti proginiais marškinėliais, nes Klaipėda yra paskelbta Europos sporto miestu 2018.