Varžybose „Pamario pora“ apdovanojimus skynė „Lūgnės“ šokėjai

1 Pamario pora 2015Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, vadovaujamas trenerės Astos Maigienės, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija surengė tradicines sportinių šokių varžybas „Pamario pora-2015“, kurios įtrauktos į šalies sportinių šokių varžybų kalendorių.

Kaip ir kasmet, varžybose dalyvavo šokėjai iš Lietuvos, taip pat iš Latvijos, Kaliningrado srities, Estijos.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, sveikindamas susirinkusius dalyvius ir svečius, padėkojo klubo „Lūgnė“ vadovei A.Maigienei už šilutiškių vaikų ir paauglių meilės sportiniams šokiams ugdymą, ilgametį tarptautinių sportinių varžybų organizavimą ir Šilutės krašto garsinimą. Taip pat pasidžiaugė kolektyvo dalyvavimu Šilutės rajono savivaldybės partnerių Alanijos savivaldybės organizuotoje Nacionalinėje vaikų šventėje ir padėkojo už puikų Savivaldybės atstovavimą šventiniuose renginiuose.

Šiose tarptautinėse varžybose „Lūgnės” kolektyvo šokėjai dar kartą įrodė, kad yra verti apdovanojimų.

Jaunių I D klasės standartinių šokių programos varžybose šilutiškiai Deimonas Šukys ir Smiltė Šiaulytė užėmė 6 vietą, Lotynų Amerikos šokių programos varžybose Oskaras Jatautas ir Austėja Vekterytė buvo antri, D.Šukio ir S.Šiaulytės porai skirta V vieta.

Jauniai II D klasės Lotynų Amerikos šokių programos varžybose Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė užėmė II  vietą, Žygimantas Kuzas ir Vytenė Macijauskaitė – III vietą. Standartinių šokių programos varžybose nugalėtojais tapo D.Kėrys ir I.Aukštaitytė, Ž.Kuzas ir V.Macijauskaitė buvo treti, Rokas Andreičikas ir Guoda Stoškutė – ketvirti, Rinas Kuturys ir Emilija Grikšelytė – šešti.
Jauniai II E6 šokių programos grupėje R.Andreičikas ir G.Stoškutė buvo treti.

Jaunimo – suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių programos varžybose III vietą užėmė Donatas Saldauskas ir Brigita Gaižauskaitė, IV vietą – Gvidas Dikšaitis ir Augustė Bizauskaitė.

Vaikų grupės šokėjai visi buvo apdovanoti medaliais.