Vasara – atostogų metas. Kaip atostogauja šilutiškiai?

Pats viduvasaris, o kartu dar ir karantinas baigėsi... Kas gali būti geriau?.. Prasideda atostogos. Savo planais šiai vasarai dalijasi keletas šilutiškių.

  Vaida Galinskienė, mokytoja:

– Atostogas praleisiu namie, su anūkėliais. Man tai didžiausias džiaugsmas ir atgaiva sielai. Vėliau planuojame su vyru aplankyti gimines Latvijoje – vyksime į miestelį Siguldą porai dienų. Norėtume keliauti daugiau, pasiilgome Alpių, bet dėl karantino apribojimų dar nedrąsu.

 

Marius Surplys, Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro vadovas:

– Po tokio įtempto laikotarpio kai žiemą buvo neįmanoma išvažiuoti net į kitą miestą ar rajoną, labiausiai noriu pakeliauti. Galvoju aplankyti ir kaimynus – Latviją, gal pavyktų netgi nuvykti į Lenkiją. Į kokį miestą, visai nesvarbu. Žinoma, stebėsiu situaciją dėl karantino ribojimų. Jei kartais išvažiuoti negalėčiau, aplankysiu lietuviškąjį ežerų kraštą – Zarasus, Molėtus.

 


Renata Kislinkienė, gėlių salono „Meilenė“ direktorė:

– Iš tiesų jau atostogavome – stovyklavome Plateliuose keletą dienų, važiavome prie Baltijos jūros. Planuojame poilsinę kelionę į užsienį, pavyzdžiui į Turkiją. Žinoma, darbai vis dar laukia ir jie niekur nedingsta – didžiąją dalį vasaros tikrai skirsiu savo verslui.

 

Jūratė Kaktienė, Šilutės r. PK vyriausioji tyrėja:

– Atostogas praleidau ūkiškai – gyvename sodyboje. Laukė daug darbų – norėjosi pagražinti aplinką, pasisodinti gėlių, jas prižiūrėti, juk viskas reikalauja daug laiko ir dėmesio. Taip pat aplankė ir vaikai, kurie jau gyvena atskirai. Kartu praleidome daugiau laiko, tai mane pradžiugino.

Areta Juodviršytė, Savivaldybės vyr. finansininkė:

– Atostogų vasarą kaip ir neturėsiu, tačiau visą laisvalaikį skirsiu kelionėms po Lietuvą. Planuoju dalyvauti žygiuose, tikrai važiuosiu prie jūros ir ne vieną kartą. Pagrindinės mano atostogos prasidės rudenį – vyksiu į dvi pažintines keliones, keliausiu jau po užsienį. Tikiuosi, kad karantinas tam nesutrukdys.

 

 

Raimondas Steponkus, Šilutės seniūnas:

– Atostogų metu planuoju pakeliauti – vyksiu į Juodkalniją. Žadu dalinti atostogas į dvi dalis – pusę skirti šalies pažinimui, lankytinų objektų tyrinėjimui, na, o kitą pusę poilsiui ir relaksacijai.