Vasara bibliotekoje – su šiuolaikinėmis technologijomis

robotikos uzsiemimaiBeveik visą vasarą Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko įvairios veiklos, lankytojams suteikta galimybė atrasti savo saviraiškos kodą.

Jaunimui jau tapo tradicija antradieniais ir ketvirtadieniais dalyvauti užsiėmimuose su „LEGO Mindstorm EV3“ konstruktorių rinkiniais, mokytis naudotis trimatėmis modeliavimo programomis ir 3D spausdintuvu.

Rugpjūčio 10 d. vyresnieji bibliotekos lankytojai dalyvavo interaktyvių paskaitų ture „E. paslaugos patogesniam gyvenimui“. Dalyviai mokėsi planuoti laisvalaikį ar vasaros atostogas pasitelkę kompiuterio ir interneto galimybes. Bibliotekininkai paaiškino, kaip užsisakyti ir apmokėti lėktuvo bilietus, kaip nusipirkti keliones, rezervuoti bilietus į koncertus, teatrą.  

Artėjant rudeniui biblioteka organizuoja naujas grupes į „Žinių kodo“ (kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems), „Modeliavimo kodo“ bei „Elektronikos kodo“ užsiėmimus. Artimiausiu metu visi norintys kviečiami išmokti naudotis „Apple iPAD“ planšetiniais kompiuteriais. Mokymai nemokami.

Būsimus mokymų dalyvius kviečiame užsukti į biblioteką ir užsiregistruoti. Pasiteirauti tel. (8 441) 77 137, el. paštu: informacijos.skyrius@silutevb.lt. Adresas: Tilžės g. 10, Šilutė.

Visos veiklos vykdomos pagal projektą „Bendruomenės „HUB’as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.