Vasara – sporto mokyklos irkluotojams pats darbymetis

Visą vasarą Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, treniruojami Romualdo Drungilo ir Evaldo Bilevičiaus skina pergales visoje šalyje rengiamose baidarių ir kanojų varžybose. Paskutiniuoju metu šilutiškiai dalyvavo Lietuvos mokinių baidarių kanojų čempionate Trakuose, atvirame  Marijampolės čempionate, atvirose Skuodo baidarių kanojų irklavimo pirmenybėse Savivaldos 770-čiui paminėti, Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų taurės etapo – Plungės pirmenybėse bei Klaipėdos miesto „Žvejo dienos“ regatoje.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai skina laurus šalies baidarių kanojų irklavimo varžybose.

Šilutės sporto mokyklos irkluotojai visą vasarą treniruojasi anksti ryte, taip kaip rekomenduojama ir bėgimo mėgėjams, kol oras dar gaivus.

Treneriai R. Drungilas ir E. Bilevičius pagal galimybes stengiasi nepraleisti nė vienų baidarių ir kanojų irklavimo varžybų, vykdomų mūsų šalyje.  Šalies irkluotojai jau pažįsta vieni kitus, tad neretai sėda į baidarę ir iria drauge.

Negailėdami vasaros laiko Šilutės sporto mokyklos irkluotojai treniruojasi skina laurus įvairiose šalies varžybose.

Tarp šilutiškių Austėja Kotikovaitė vasaros metu iškovojo daugiausiai medalių: 2 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalį. Nomeda Vaitkutė – 2 sidabro ir 2 bronzos medalius, Adrijus Beržonskis 1 aukso ir 1 sidabro medalį, Simas Smirnovas – 1 sidabro. Jauniausia Šilutės žvaigždutė Armandas Bilevičius – 2 sidabro, Armandas Rudaitis taip pat 2 sidabro medalius, Deivydas Kilis 2 bronzos ir Almantas Beržonskis 1 bronzos medalį.

Varžybų tikslas – ne tik išaiškinti stipriausiuosius, bet ir skatinti jaunimą bei vaikus sistemingai sportuoti, ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio principus, populiarinti baidarių ir kanojų sportą.