Vasara su futbolo kamuoliu

FUTBOLAS _1Vasarą, nuo liepos mėnesio iki rugsėjo pradžios, Šilutės miesto stadione vyko futbolo varžybos Seniūno taurei laimėti, kurias organizavo Všį „Šilutės sportas“ futbolo treneriai Rimas Čeliauskas ir Bronius Mackevičius kartu su neformaliojo vaikų švietimo programa (NVŠ).
Tokios varžybos vyksta jau 20 metų, bet pasak R.Čeliausko – su pertraukomis. Šilutės miesto seniūno Raimondo Steponkaus dėka prieš du metus vėl pradėtos rengti tokio pobūdžio varžybos Šilutės rajono vaikams.

Varžybos buvo organizuojamos kiekvieną ketvirtadienį (liepos – rugsėjo mėn.), vaikų atostogų metu. Dalyvavo 80 jaunųjų futbolininkų, kurie patys organizavosi savo komandas.

Priartėjus prie paskutinio turo, liko aštuonios stipriausios vaikų komandos. Visos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė miesto seniūno R.Steponkaus prikalbintos bendrovės ir Všį „Šilutės sportas“.

Du naujus „Adidas“ kamuolius vaikams padovanojo jaunysteje patys aktyviai dalyvavę tokio pobūdžio varžybose, buvę šilutiškiai, dabar dirbantys trenerio darbą Artūras Gavėnia (Švedijoje dirba treneriu) ir Marius Čeliauskas (Vilniaus „Žalgirio“ treneris).

„Tikimės, kad tokios varžybos ir toliau vyks be pertraukų. Vaikų užimtumas vasarą labai reikalingas ir naudingas“ – kalbėjo R.Čeliauskas.