Vasaros bėgime „Siūbuojantis tiltas“ pirmavo vilniečiai

begimas rusne1Jubiliejinio – 10-jo Rusnės festivalio visai šeimai metu didžiausioje Lietuvos saloje surengtas pirmasis vasaros bėgimas „Siūbuojantis tiltas“. Absoliučiais 4,7 km bėgimo nugalėtojais tapo vilniečiai sportininkai Karolis Urbelionis ir Ramunė Petrulytė.

Į pirmąjį vasaros bėgimą „Siūbuojantis tiltas“ atvyko beveik 20 bėgimo mėgėjų net iš Vilniaus bėgimo klubo, prieš tai pasitikslinę ar bus fiksuojamas laikas. Skirtingai nuo kartais vykstančių bėgimų prieš rinkimus, ne tik laikas buvo fiksuojamas, bet ir kiekvienam dalyviui buvo įteiktas medalis su Rusnės festivalio ženklu.begimas rusne2
Startas duotas 14 val., Vilniaus bėgimo klubo vadovas ir treneris Karolis Urbelionis, lyg būtų vietinis, bėgdamas rodė kelią. Jo pavyti niekam nepavyko, perbėgęs kabantį tiltą ir įveikęs 4,7 km jis finišavo pirmas per 14 min. 42 sek. Jis ir tapo absoliučiu vasaros bėgimo čempionu. Tad kitais metais bus galima mėginti pagerinti šios distancijos laiką.

Beveik po minutės finišo liniją kirto vilniečiai Justinas Vaižmužys ir Egidijus Zaniauskas. Šioje – IV amžiaus grupėje startavę šilutiškiai Romas Škadauskas iškovojo IV vietą, nubėgęs 4,7 km per 16:47,57 sek., o Evaldas Bilevičius šią distanciją įveikė per 18:34,02 sek. ir liko VI vietoje.

„Puiki ir įdomi trasa, gražus salos kraštovaizdis, gaivus oras, siūbuojantis tiltas per Pakalnės upę bėgimą padarė dar įdomesnį. Tokį bėgimą tęsti būtinai reikėtų. Gal būt, reikėtų dar prailginti trasą. Labai patiko“, – sakė E. Bilevičius.

Moterų grupėje greičiausia buvo vilnietė R. Petrulytė, distanciją įveikusi per 18:27,91 sek. II vietą iškovojo klaipėdietė Reda Latakaitė, III užėmė vilnietė Sigita Jonaitytė. Trečioje amžiaus grupėje irgi visus apdovanojimus nusinešė vilniečiai.

Rusnės festivalio organizatoriai visus bėgimo dalyvius apdovanojo pagrindinėje scenoje. Be apdovanojimų neliko ir jauniausiosios bėgimo dalyvės Augustė Macaitė ir Lukrecija Lukošiūtė iš Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos.