Vasaros kvapai vyrams. Kokius pasirinkti?

 

silutesnaujienosAtkeliavus vasarai, atšilus orams ir kaitinant saulei žmonės keičia savo spintos turinį į lengvesnius ir spalvingesnius derinius. Tai natūralu ir įprasta. O kaipgi dar viena svarbi detalė – kvepalų aromatas? Turbūt retai susimąstome, kad vasarą pokyčiai turėtų įvykti ir mūsų kosmetikos bei parfumerijos kolekcijoje.

Išsirinkti gerus, kokybiškus ir, svarbiausia, jums patinkančius kvepalus tikrai nėra paprasta. Juolab, kad šiandien kvapų pasirinkimo gausoje galima nesunkiai pasiklysti. Kokios vyriškų kvepalų tendencijos vyrauja šiltuoju sezonu? Kokius kvepalus pasirinkti jam, vyrui, norinčiam patikti sau ir palikti įspūdį kitiems?

Pirmiausia, dėl besikeičiančių oro sąlygų kvepalų aromatas ir jo išsilaikymo trukmė gali pakisti, todėl tie kvepalai, kuriais naudojatės žiemos sezonu, paprastai ne visuomet tinka šiltuoju metų laiku.

Turbūt daugeliui tik pagalvojus apie vasarą, mintyse iškart iškyla mėlynos banguojančios jūros, gardžių spalvingų vaisių bei augalų vaizdai. Panašiai yra ir su kvepalais. Vasariški kvepalai paprastai apima tokius aromatus, su kuo mums siejasi šis metų laikas. Citrusiniai, gaivūs vandenyno, bergamotės, mėtų kvapai puikiai tiks šiam šiltajam sezonui. Kai kurie vasariški kvepalai gali pasižymėti netgi kokosų, pipirų ar romo natomis.

Paco Rabanne „Invictus Aqua“ – kvepalai, kuriuos autorius sukūrė įkvėptas vandenyno galių ir dievybių. Aromatas neįtikėtinai gaivus ir tuo pačiu ryškus. Čia atsiskleidžia citrusinių vaisių šviežumas ir saldumas, kuris puikiai subalansuotas su ryškiomis medienos kvapų natomis. Šis įvairiomis progomis tinkantis aromatas laikosi vidutiniškai 6-7 valandas. Tai puikus pasirinkimas jūsų pašėlusiai vasarai!

Versace „Eau Fra?che“ gaivus komplimentų reikalaujantis dvelksmas – dar viena galimybė pasiruošti nepakartojamiems vasaros įspūdžiams. Šis patrauklus kvapas padės atsiskleisti jūsų elegantiškumui, pasitikėjimui savimi bei stiprybei. Šiame nuostabiame aromate pinasi šviežios citrinos ir bergamotės. Fone atsiskleidžia medžio, gintaro ir prieskonių akordai.

Guerlain „L’Homme Ideal Cologne“ – odekolono tipo populiarus vasaros kvapas, kur apelsinai ir greipfrutai susimaišo su saldžiais migdolų riešutais. Šis subtilus aromatas tinka visų amžiaus grupių vyrams. O ir progos jais pasikvepinti tiks įvairiausios!

Tiesa, svarbu nepamiršti, kad ant kiekvieno žmogaus kvapų aromatai jaučiasi vis kitaip. Pasirinkite jūsų odai tinkamus kvepalus ir kartu su puikaus aromato dulksna pasinerkite į nuotykių kupiną vasarą!