Vasaros renginių terasa persikėlė į Rusnę

Vasaros renginių terasa, kuri praėjusiais metais veikė nuo birželio mėnesio pradžios iki rugsėjo atidarė naują sezoną.

Tik šiemet dėl Šilutės Šyšos kilpos pusiasalyje vykstančių rekonstrukcijos darbų terasa perkelta į Rusnės salą.

Ant Atmatos upės kranto, šalia buvusio Peterso tilto papėdės penktadienį įvyko pirmasis šios vasaros renginys. Koncertavo du Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai: legendinis Lietuvos estrados atlikėjas iš Telšių Kęstutis Jablonskis ir Lietuvos nacionalinės Eurovizijos, III vietos laimėtojas Valdemars Petersons.

Vasaros renginių terasos organizatorius Vygantas Stoškus pasakojo, kad nesinorėjo nutraukti terasos veiklos dėl Šilutėje vykstančių statybų. Todėl buvo nutarta juos bent laikinai šiemet organizuoti Rusnėje.

Bent kartą per savaitę nemokamai čia koncertuoti galės pasisiūlyti ar bus pakviečiami atlikėjai iš Šilutės ir kitų Vakarų Lietuvos vietovių. Žiūrovams koncertai bus nemokami. Bet tie, kuriems toks laisvalaikis priimtinas, galės šiek tiek paaukoti į paramos dėžutes.

V. Stoškus džiaugiasi, kad jo organizuojamus vasaros renginius parėmė UAB „Šilutės baldai“, kurie pagamino švyturio maketą. Jis sakė, kad noriai priims visų, norinčių paremti tokią laisvalaikio formą aukas.

Koncertas prasidėjo 19 val., o koncertui įpusėjus jį jau stebėjo apie 200 žiūrovų.
Kas norėjo, buvo pavaišinti Algimanto ir Virginijos Svitkinų virta žuviene, galėjo pasivaržyti šaudydami strėlėmis ar pasivaišinti saldumynais.

Koncerto atlikėjai kartu su savo muzikantais buvo paplukdyti rusniškio Narūno Ramanausko laivu. Tikėtina, kad kituose koncertuose už minimalią kainą galės paplaukioti visi dalyviai, kurie tik panorės.

Komercijos direktorius, korespondentas