Vasaros stovykloje pradinukai mokėsi augti sveiki

jankaus mokyklos_vasaros_stovyklaSeptynias dienas Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Aukime sveiki“.

Iš pat ryto stovyklautojai, susirinkę į rytinį pasitarimą, susipažindavo su dienotvarke ir pasiskirstę į būrius dalyvavo įvairiose sportinėse, pažintinėse, kultūrinėse išvykose.

Būriai „Vasariukai“, „Gudručiai“, „Hipiai“, „Aitvarai“ tarptautinę vaikų gynimo dieną atšventė kartu su mokyklos popchoru „Saulytė“, dalyvavo gamtos plenere. Kitą dieną visi išvyko į Kintus, apžiūrėjo prieplauką, didžiąją tują, pasivaikščiojo 2 km pėsčiųjų taku, nuo kurio atsiveria unikalūs vaizdai į marių platybes ir anapus marių esančią Kuršių neriją.

Kadangi šie metai paskelbti Piliakalnių metais, tai aplankėme ir Rambyno piliakalnį bei Raganų eglę, kuri šakojasi į 18 kamienų. Puiki diena pasitaikė išvykai į Klaipėdą. Stovyklautojai apsilankė kruizinių laivų terminale, Anikės aikštėje, šiauriniame Klaipėdos uosto mole, sumerkė kojas į Baltijos jūrą, pastatė ne vieną smėlio pilį.

Kitomis dienomis stovyklautojai apsilankė H.Šojaus muziejuje edukacinėje-pažintinėje ekskursijoje, apžiūrėjo Šilutės sieną, ne vieną kilometrą apsuko apie Šilutės miestą. Paskutinę dieną mokyklos stadione aktyviai sportavo, žaidė įvairius netradicinius sportinius žaidimus, o valgykloje visų laukė siurprizas – didžiulis tortas ir ledai.

Stovyklautojų laisvalaikiu rūpinosi pradinukų mokytojos. Gražios, šiltos ir saugios vasaros!