Vasaros užbaigimo Pramogadienis viliojo ir pramogomis, ir parodomosiomis programomis

Artėjant Rugsėjo 1-ajai – Mokslo ir žinių dienai – Šilutėje, Šeimų skvere, paskutinį rugpjūčio šeštadienį tradiciškai surengtas vasaros užbaigimo Pramogadienis.

Miesto ir rajono moksleiviams, išsiilgusiems tradicinio mokymo, kontaktinių pamokų, susitikimų su draugais ir įvairių popamokinių veiklų, tądien sukurta savotiška neformalaus ugdymo mugė. Pramogadienyje į savo kiemelius kvietė ir šokių kolektyvai, ir Šilutės sporto mokykla ir skautai bei kiti neformalaus ugdymo vadovai su savo komandomis.

Priešrugsėjiniame Pramogadienyje pramogų ir įdomių užsiėmimų tikrai netrūko nei moksleiviams, nei darželinukams, nei savo atžalas atlydėjusiems tėvams ar seneliams. Pastarieji taip pat smalsavo apie siūlomas neformaliojo švietimo grupes, jų veiklas, patarinėjo vaikams, juos skatino bei drąsino.

Įvairios pramogos – batutai vaikams, galimybė paskanauti saldėsių bei atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, laisvalaikio ir užimtumo kolektyvų programos veikė jau nuo 14 valandos.

Pramogadienio lankytojus linksmino Šilutės teatro edukacinė – kūrybinė programa, policijos bičiulis Amsis, savo veiklas parodė Šilutės sporto mokyklos dziudo, krepšinio bei futbolo komandos. Taip pat savo koncertinėmis programomis džiugino šokių klubas „Žvaigždūnė“, sportinių šokių klubas „Lūgnė“, vaikų ir jaunimo šokių studija „Sky“. Su kūrybinėmis ir techninėmis veiklomis Pramogadienyje supažindino „Robotikos akademija“, aviacijos technikos klubas „Skrydis“. Švėkšnos A. Rugytės draugovės draugininkė Violeta Stonienė pamokė skautiško gyvenimo taisyklių, gyvenimo gamtoje paslapčių, o indėnas iš „Vinetu kaimo“ kvietė į būgnų skambesio edukaciją.

Veiklų buvo tikrai nemažai, jomis pasigrožėti, jas išbandyti galėjo visi norintieji. Tėvai čia pat galėjo pasikalbėti su programų vadovais, užduoti rūpimus klausimus dėl galimybės leisti savo atžalas į jų mėgstamas ar susidomėjimą keliančias neformaliojo ugdymo grupes.