Važiuoti ar nevažiuoti autobusu – štai kur klausimas

 

autotransa-1Autobusai dažnai siejami su nepatogumais, o žmonės juos renkasi kaip paskutinį variantą kelionėms. Tačiau, nors šie nuogąstavimai turėjo pagrindą anksčiau, naujos gamybos autobusai pasižymi dideliu komfortu ir nenusileidžia kitoms transporto priemonėms. Autobusai tampa vis populiaresniu pasirinkimu ne tik turistinėms kelionėms po Lietuvą ar Europą, bet ir verslo kelionėms ir net vestuvėms.

Žinoma, ne visi nori iškeisti lėktuvo greitį į autobusą, tačiau nemažai keliautojų leidžiasi į tokias išvykas būtent dėl paties važiavimo malonumo. Kelionės metu galima stebėti besikeičiančią gamtą, miesto panoramą, sustoti bet kur ir bet kada siekiant aplankyti lankytinas vietas ar tiesiog pasigrožėti kerinčiais vaizdais. Kelionių organizatoriai nuotykių ieškotojams dažnai siūlo aplankyti kelis Europos šalių miestus per tam tikrą laikotarpį – ir visa tai jie kviečia patirti autobusu.

Oro kondicionieriai, patogios sėdynės, tvarkingas veikiantis tualetas, elektros lizdai, erdvus interjeras, panoraminiai langai, net šaldytuvas su virtuvėle: ilgiems atstumams skirti autobusai turi šiuos ir dar daugiau privalumų, kurie padeda kelti šios transporto priemonės reputaciją.

Autobusų nuoma domisi ir žmonės, kuriems svarbus ekonomiškumas. Tai išlieka vienas pigiausių keliavimo būdų. Taigi, metas mesti nusistovėjusius stereotipus apie autobusus į šalį. Juk gyvename naujame amžiuje su nuolat tobulėjančiomis technologijomis, orientuotomis į kuo didesnį komfortą žmogui.