Vėl – dvi iš eilės „Šilutės“ krepšininkų nesėkmės

krepsinis silute  F2„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį vėl patyrė du pralaimėjimus. Namuose jie nusileido Vilniaus „Perlas – MRU“ komandai 78:86, išvykoje Molėtuose neatsilaikė ir prieš „Ežeryno – Kario“ komandą – 89:73.

„Šilutės“ komandą papildė legionierius Ulysses Thomas, o traumuotas Tomas Lekūnas stebi varžybas nuo suolelio.

Traumuotą T.Lekūną pakeitė legionierius

Prieš savaitę vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse „Šilutės“ komandos vienas iš lyderių T.Lekūnas patyrė pėdos traumą, todėl aikštelėje jis nepasirodys greičiausiai iki kitų metų. Tad „Šilutei“ reikėjo greitai surasti, kas jį galėtų pakeisti.

Klubo vadovybė nusprendė, kad komandai padės 23 m. amerikietis Ulysses Thomas. Tai atakuojančiojo gynėjo bei lengvojo krašto puolėjo pozicijose galintis žaisti 190 cm ūgio krepšininkas, praėjusį sezoną atstovavęs JAV Kentukio universitetui. Jis per vienerias rungtynes vidutiniškai žaisdavo po 34 minutes, pelnydavo po 14,4 taško, atkovodavo po 3,5 ir perimdavo po 1 kamuolį bei atlikdavo po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

23-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais rungtyniausiantis U.Thomas debiutavo rungtynėse su Vilniaus „Perlu – MRU“.
Šis susitikimas buvo labai įdomus. Pirmąjį kėlinį abi komandos buvo kaip prisuktos: bėgo, metė bei rinko taškus. Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 30:26 mūsiškių naudai.krepsinis silute f1

Antrasis kėlinys nebuvo toks taiklus, „Šilutė“ sumetė 13 taškų, varžovai – 15. Bendroje įskaitoje šilutiškiai vis dar pirmavo dviem taškais.

Trečiąjį kėlinį komandos vis persverdavo rezultatą tai šilutiškių, tai vilniečių naudai, bet jį užbaigė lygiosiomis 58:58. „Šilutės“ sirgaliai, audringai palaikydami saviškius, tikėjo savo komandos pergale.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dviems minutėms „Perlas – MRU“ pirmavo vos 1 tašku 77:78, tačiau netrukus vilnietis A.Berunka į mūsiškių krepšį paleido taiklų tritaškį, kuris ir nulėmė Vilniaus komandos pergalę. „Šilutė“ dar bandė bauduodama taisyti padėtį, bet nesėkmingai. Vilniečiai baudų metimais dar labiau atitolo nuo mūsiškių. Rungtynės baigėsi 78:86 Vilniaus „Perlo – MRU“ pergale.

Pamario ekipoje debiutavęs legionierius U.Thomas aikštelėje praleido 6 min., per kurias pelnė 2 taškus bei atkovojo 2 kamuolius. Deividas Kumelis pelnė 19 taškų, Darius Kibildis – 18, Edvinas Alunderis ir Ignas Vaitkus – po 16.

Šeštadienio rungtynėse – aukų Prancūzijoje pagerbimas

Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) nusprendė pagerbti naktį į šeštadienį Prancūzijoje nužudytus žmones. Šeštadienį visos lygos rungtynės prasidėjo 3 minutėmis vėliau, nes prieš susitikimus tylos minute buvo pagerbtos teroristų išpuolių aukos.

„Šilutės“ krepšininkams tądien taip pat nepavyko išplėšti pergalės iš Molėtų „Ežeryno – Kario“ krepšininkų. Pirmąjį kėlinį laimėjo namų šeimininkai 19:17, antrajame šilutiškiai pelnė daugiau taškų 16:21 ir po dviejų kėlinių mes pirmavome 35:38. Tačiau pirmaujančiųjų vaidmeniu ilgai nesidžiaugėme, nes po trijų kėlinių švieslentė jau rodė 63:56.

Ketvirtasis kėlinys taip pat namų šeimininkams sekėsi geriau, tad apie pergalę mūsiškiams reikėtų pagalvoti bent ateinantį savaitgalį. Šįkart rungtynės baigėsi 89:73 molėtiškių naudai.

Išvykoje „Šilutei“ daugiausia taškų pelnė I.Vaitkus – 22, jis atkovojo 4 kamuolius. D.Kumelis komandai pridėjo 15 taškų, atkovojo 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Po 11 taškų komandai pelnė E.Alunderis ir U.Thomas.