Vėl kvietė koncertas „Mes – Pamario vaikai“

koncertas pamario vaikaiPraėjusį penktadienį Šilutės kultūros ir pramogų centre virpėjo kanklių stygos, aidėjo birbynių garsai ir akordeonų melodijos. Į pavasarinį koncertą „Mes – Pamario vaikai“ tradiciškai pakvietė Šilutės meno mokyklos akordeono ir tautinių instrumentų klasės mokiniai ir mokytojai: Angelė Alšauskienė, Liudmila Kuchalskienė, Loreta Kabanova, Žilvinas Alejūnas.

Muzikinės popietės metu pasidžiaugta Meno mokyklos vaikų pasiekimais įvairiuose konkursuose ir tuo pačiu padėkota visiems muzikos mylėtojams, jaunųjų atlikėjų šeimoms bei draugams.

Koncerte, kurį vedė meno mokyklos muzikos mokytoja A.Alšauskienė, buvo atlikti 22 kūriniai.

Kanklių stygas melodingai pravirkdė jaunosios kanklininkės Fausta Račaitė, Greta Vismantaitė ir Meda Stonytė. Pastaroji atlikėja  yra II respublikinės jaunųjų kanklininkų olimpiados „Skambios stygos“ II vietos laureatė.

Akordeono melodijas dovanojo Benas Taroza, respublikinio akordeonininkų konkurso III vietos laureatas.

Susirinkę žiūrovai pasidžiaugė ir kitais jaunųjų menininkų atliekamais kūriniais, kuriuos atliko XII respublikinio J. Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkurso laureatės Emilija Skobelytė, Marija Gutauskaitė, Meda Stonytė, Morta Kaktaitė, taip pat neseniai V respublikiniame Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų konkurse dalyvavęs šilutiškių kanklininkių ansamblis.

Koncertas užbaigtas tautinių instrumentų orkestro dovana klausytojams: nuotaikingu P.Jokubausko ir V.Virbicko kūriniu „Žemaitiškas šokis“ ir trankia lietuvių liaudies melodija „Kalvelis“.