Vėl permainos „Šilutės“ krepšinio komandoje

krepsinis kazlauskas arnas„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda nenustoja stebinti permainomis.

Vos ketverias rungtynes sužaidęs Aurimas Birgelis paliko mūsų komandą (neoficialiais duomenimis, jis išvyko į LKL rungtyniaujančią Kauno „LSU-Atleto“ komandą), o į jo vietą atkeliavo aukštaūgis Arnas Kazlauskas.

Kadangi A.Birgelis paliko „Šilutę“, apie jį nėra ką daug kalbėti, galima tik sėkmės palinkėti. Pristatome naująjį komandos žaidėją A.Kazlauską.

Tai 37 metų ir 205 cm ūgio krepšininkas, kuris praėjusį sezoną praleido Vorčesterio universiteto klube. Arnas Didžiojoje Britanijoje per rungtynes vidutiniškai žaisdavo apie 23 minutes, pelnydavo po 9,6 taško ir atkovodavo po 4 kamuolius.

Per savo karjerą aukštaūgis yra žaidęs Vilniaus „Sakalų“ ir „Lietuvos ryto“, Varšuvos „Legia“, Kėdainių „Nevėžio“, Mariupolio „Azovmaš“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėse“.

Kaip „Šilutės“ komandos žaidėjas A.Kazlauskas debiutuos sausio 11-ąją, kai šilutiškiai namuose rungtyniaus su Marijampolės „Sūduva – Mantinga“.

Šiuo metu „Šilutės“ komandoje yra 11 žaidėjų, iš kurių 2 traumuoti, 4 jauni, kuriems dar trūksta patirties, bei likęs penketas, kuris greičiausiai ir bus startinis penketas.

Šiuo metu „Šilutės“ komanda turi 9 pergales bei 10 pralaimėjimų ir yra 8 turnyrinės lentelės vietoje.