Velykų savaitgalį Šilutės rajone sustabdyti 3568 automobiliai, 7 vairuotojai nubausti

Nors karantino ribojimai visiems jau gerai žinomi, visgi kai kurie tautiečiai vis dar stengiasi išvengti taisyklių.

Šventinį savaitgalį 3 kraštiečiai neišvažiavo į suplanuotas keliones, o dar 6 atvykėliai nepateko į Šilutės rajoną.

Šilutės rajone šventinį savaitgalį patikrinimui sustabdytos 3568 transporto priemonės. 3 automobiliai neišleisti už rajono ribų, o dar 6 neįleisti į Šilutės rajoną, jų vairuotojams išrašytos baudos. Baudą pelnė ir vairuotojas, kuris važiavo nedraustu automobiliu.

Pasak Tauragės AVPK pareigūnų, šventinį savaitgalį didžioji dalis vairuotojų turėjo kelionės tikslą pagrindžiančius dokumentus. Tačiau buvo ir tokių, kurie patekti į Šilutę bandė be pateisinamos priežasties. Tokie buvo žvejai mėgėjai iš Klaipėdos. Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė informavo, kad žvejyba nėra pateisinama priežastis keliauti į kitą rajoną karantino metu.

Pasak L. Banienės, pasitaikė ir linksmesnių atvejų, kuomet Klaipėdos gyventojai galvodami, kad Šilutė priklauso Klaipėdos rajonui, nusprendė atvykti čia pasivaikščioti. Bet supratę, kad taip nėra, geranoriškai apsisuko ir grįžo į savo gyvenamąją vietą.

Praeitais metais šventinį Velykų savaitgalį Tauragės AVPK aptarnaujamoje teritorijoje buvo pradėti 8 ikiteisminiai tyrimai, iš kurių 4 – dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, būnant apsvaigus nuo alkoholio.

Taip pat buvo užregistruoti 122 pranešimai apie įvykius. Daugiausia pranešimų susijusių su COVID -19 karantino pažeidimais bei įvairūs viešosios tvarkos pažeidimai.

Šiais metais pradėta 11 ikiteisminių tyrimų, iš kurių 5 – dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, būnant apsvaigus nuo alkoholio.

Šiemet Velykų savaitgalį užregistruota 118 pranešimų apie įvykius. Taip pat daugiausia pranešimų policija sulaukė dėl koronaviruso karantino pažeidimų, dėl smurto artimoje aplinkoje bei įvairių viešosios tvarkos pažeidimų.

Korespondentė, interneto svetainės administratorė.