„Ventainėje“ atidaryta didžiausia Lietuvoje ledo čiuožykla

LAUZIKO CIUOZYKLAVentiškis verslininkas, gerai mūsų rajone žinomas politikas Šarūnas Laužikas paskelbė, kad nuo šiandien, t.y. penktadienio, jis atidaro pačią didžiausią Lietuvoje ledo čiuožyklą. Tokią atrakciją aktyvias pramogas mėgstantiems žmonėms jis jau yra įgyvendinęs prieš 7 metus.

Pasak Š.Laužiko, pastarosiomis dienomis spustelėjęs šaltukas sukaustė Kuršių marias. Marių pakraštyje, prie poilsio ir laisvalaikio centro „Ventainė“, ledo storis jau siekia bemaž 10 centimetrų.

Verslininkas neabejoja, kad jau šį savaitgalį į „Ventainę“ užsukę žmonės patirs nuostabiausių įspūdžių. Čiuožykla – didelė, nuvalytas sniegas, visą dieną čia aidės muzika. Čiuožyklos atrakcija – nemokama.

Š.Laužikas prisimena, kad kai pirmą kartą buvo atidaręs didžiausią Lietuvoje ledo čiuožyklą, šimtai šilutiškių savaitgaliais čia su pačiūžomis suko ratus ant marių ledo, mokė čiuožti savo atžalas ir netgi rengė ledo rutulio turnyrus.

Ir dabar šeimos, jaunimas, bičiuliai gali planuoti pramogas ant ledo. Š.Laužikas primena, kad visi sušalę ir praalkę restorane „Ventainė“ galės pasimėgauti arbata, kava bei kitais karštais gėrimais ir patiekalais.LAUZIKO CIUOZYKLA 1