Vestuvės sodybose – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas. Kodėl?

Nuostabi vestuvių šventė verta laiko bei akcentų, kurie gali užtikrinti, kad iki mažiausių smulkmenų viskas bus taip kaip žmogui labiausiai tinka ir patinka. Šiuo metu vestuvėms dažniausiai pasirenkamos sodybos kaimo turizmo paslaugos, kurios ne tik suteikia galimybę nuomotis patalpas, tačiau ir džiaugtis pramogų gausa, kurios dažniausiai išbandomos kitą dieną po trankios nakties. Žinoma, sodybos nėra vienintelis pasirinkimas, tad galbūt organizatorius ir domina klausimas – kodėl jos pasirenkamos dažniausiai. Apie tai – nuo pat pradžių.

Vestuvės

Sodybų kainos – pagal kiekvieno poreikius

Pirmiausia vertinama tai, kad sodybų kainos dažniausiai patrauklios lietuvio piniginei. Žinoma, jos gali labai kisti. Kol vieni renkasi prabangias, kadangi tokios jiems labiausiai patinka ir geriausiai įprasmina vestuvių dvasią, tuo tarpu kiti renkasi paprastesnes, kadangi tokiose geriausiai jaučiasi. Juolab, kaina kinta ir nuo vietos. Pavyzdžiui, sodybos Kaune arba sodybos Vilniuje dažniausiai kainuoja kur kas daugiau nei Marijampolėje arba Ramygaloje, tačiau juk tai – vestuvių diena. Jeigu tik lokacija Jums atrodo patogi (arba patogi Jūsų svečiams) – tai tikrai investicijų vertas pasirinkimas.

Neįpareigojanti aplinka  – patinka

Taip pat nemažai žmonių teigia, kad prabangios salės dažniausiai kelia labai daug įpareigojimų. Kartais jų tiek daug, kad paprasčiausiai nebesinori švęsti tos dienos, kai artimi žmonės jungia savo gyvenimus. Pavyzdžiui, tokiu atveju, kai nesinori dalyvauti tam tikruose žaidimuose. Paprasčiausiai „pabėgti“ iš salės bus sunku. Lygiai taip pat dažniausiai prabangi aplinka įpareigoja taip pat rinktis ir prabangius drabužius, kurie tikrai tinka, patinka ne kiekvienam. Galiausiai, ne kiekviena dama gali sau leisti labai brangiai kainuojančią suknelę, kuri sakingiausiai atrodytų tam tikroje aplinkoje. O dažnai tenka ir nemažai atnešti vokelyje, kad jaunieji tikrai jaustųsi ramūs, kad salės nuoma – jiems atsipirks. Žinoma, tai labai negražu, tačiau tokia etika Lietuvoje yra labai gaji. Galbūt todėl sodybos ir tampa vis dažnesnis pasirinkimas.

Laisva apranga

VestuvėsDažniausiai katu su gana neįpareigojančia aplinka taip pat žmonės džiaugiasi ir laisva apranga. Žinoma, tai nereiškia, kad šventės metu galima dėvėti treningus, tačiau dažniausiai patys drabužiai neturi kelti tiek daug keblumų kaip kad tokiu atveju, kai planuojama eiti į vakarėlį prabangioje salėje. Jaunieji turi stengtis, kad svečiai būtų kuo mažau apkrauti. Tik tokiu atveju šventė jiems tikrai tiks ir patiks, galiausiai, nesukels kažkokių nesklandumų ir tų pačių apkalbų, kurios, deja, šventės metu tikrai pasitaiko.

Jeigu turite konkrečių aprangos pageidavimų (pavyzdžiui dėl to, kad nuotraukose viskas atrodytų solidžiau – tokiu atveju apie tai visada reikia informuoti kvietime).

Sodybos – visoje Lietuvoje

Dar vienas labai didelis privalumas yra tai, kad mūsų šalyse sodybų pasiūla tikrai labai plati. Tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tokį variantą, kuris tinkamiausias. Nors dažniausiai vertinama kaina bei aplinka, tačiau taip pat svarbus aspektas yra ir vieta, kadangi sodybos mūsų šalyse yra beveik kiekviename rajone – didinama tikimybė, kad rasite tokią, kuri arčiau Jūsų namų arba giminių. Juk renkantis vietą sodybai tai irgi yra svarbus pasirinkimas. o kad ir kokie yra svarbūs jaunieji, tačiau svečiai ir kiekviena iš jų – taip pat svarbus ir renkantis, derinant smulkmenas – visada reikia tartis ir su juo, kad viskas iki mažiausių smulkmenų atitiktų poreikius bei galimybes.