Veteranų futbolo turnyre atsiskleidė du vyriški pomėgiai

veteranu futbolas visiŽemaičių Naumiestyje surengtas tradicinis futbolo veteranų turnyras UAB „Šilutės polderiai“ taurei laimėti. Daugiau nei 10 metų vykstantis ir gilias tradicijas turintis senjorų futbolo turnyras antrą kartą šįmet sukvietė Pagėgių, Rusnės, Šilutės, Skaudvilės, Žemaičių Naumiesčio ir nekonkursine tvarka dalyvaujančių Žemaičių Naumiesčio gimnazistų komandas.

Dalyviai po turnyro galėjo džiaugtis ne tik prizais, bet ir gardžia žuviene.

Ir ko visi vyrai taip stengėsi futbolo aikštelėje? Ogi dėl „Šilutės polderių“ vadovo Arūno Jagmino įsteigtos Didžiosios taurės.
Finaliniame mače susitiko Pagėgių ir Žemaičių Naumiesčio futbolininkai. Rezultatu 2:1 pranašesni buvo pagėgiškiai ir jie džiaugėsi Didžiąja taure. Antra buvo Žemaičių Naumiesčio komanda, treti – Rusnės veteranai.
Turnyro metu išrinkti ir geriausi komandų žaidėjai: Rimas Psiančinas (Pagėgiai), Mantas Baltutis (Žemaičių Naumiestis), Petras Černiauskas (Skaudvilė), Algimantas Čeponis (Šilutė), Virgis Laurinavičius (Rusnė), Rolandas Savickas (Žemaičių Naumiesčio gimnazija).

Turnyro organizatorius ir vyriausiasis teisėjas Vitalijus Mockus už puikų priėmimą dėkojo Žemaičių Naumiesčio seniūnui Jonui Budreckui ir gimnazijos direktoriui Liudvikui Geniui.
Po rungtynių vyrai diskutavo ne tik apie vykusias futbolo rungtynes, nemažai kalbų buvo apie žvejybą. Mėgaudamiesi ant laužo virta žuviene, dalijosi ir žvejybos paslaptimis.