Veteranų krepšinio komandą išgelbėjo L.Ulevičius

veteranu krepsinis f9Šilutės veteranų komanda „Šamai“ 40+ sekmadienį vykusiose varžybose nugalėjo varžovus iš Radviliškio – „Šeduvos malūno“ komandą. Bet kol iškovojo pergalę, reikėjo nemažai paprakaituoti ir pasinervinti.

Varžybų pradžia buvo apylygė. Abi komandos neskubėdamos pelnė taškus. Bet L.Ulevičius įmetė pora taiklių tolimų metimų, ir mūsų komanda pirmąjį kėlinį užbaigė 17:14 savo naudai.

Antrajame kėlinyje vėl pirmavo mūsiškiai. Ilgoji pertrauka leido visiems atsipūsti, sėdėjusiems ant suoliuko – vėl apšilti, kad būtų bet kurią žaidimo minutę pasiruošę pakeisti draugą aikštelėje.

Trečiąjį kėlinį veteranų komandos tapo daug agresyvesnės. Atsirado priekaištų, kad jau ir teisėjai nemoka švilpti, ir priešininkai nesportines pražangas daro. Bet sėkmė nuo mūsiškių nenusisuko – trečiąjį kėlinį laimėjo 54:50.

Keturi taškai krepšinyje – tikrai nedidelė persvara. O ypač kai dar laukia 10 minučių žaidimo.

Po tikrai gražaus ir energingo paskutinio kovos etapo, po L.Ulevičiaus nėrimosi iš kailio, kaip padėti komandai išplėšti pergalę, vis dėlto „Šamams“ pavyko – jie rezultatu 77:73 įveikė varžovus iš Radviliškio.

Jei ne L.Ulevičius, kažin ar komanda būtų šokusi pergalės šokį! Jis tądien buvo rezultatyviausias, po salę lakstė kaip vijurkas ir pelnė net 52 taškus. Iš jų net 5 – tritaškiai, tris tritaškius pataikė iš eilės.