Veteranų krepšinis: „Šamai“ papūtė prieš „Vėją“

Krepsinis SamaiSpalio 11-ąją Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybas „Žalgirio taurei“ laimėti sėkmingai pradėjo Šilutės „Šamai“ (kapitonas Linas Gedvila). Jie laimėjo rungtynes namuose prieš Šakių „Vėją“ 71:66.

Šį sezoną „Šamų“ komandos garbę gina: R. Petkevičius, A. Ežerinskis, D. Igaris, A. Švabas, P. Danys, A. Stonis, M. Budrikas, L. Gedvila, A. Trakšelis ir R. Kasparavičius. Komandos treneris Petras Jonikas.

Turnyre dalyvauja 6 veteranų komandos: Tauragės „Senvagė“, Šakių „Vėjas“, Jurbarko „Veteranas“, Šilalės „Autoniukas“, Šilutės „Šamai“ ir Tauragės „Senjorai“.

Vėjuotą penktadienio vakarą pirmosios Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybos, vykusios Šilutės krepšinio sporto salėje, „Šamų“ komandai nieko gero nežadėjo. Nors pirmuosius taškus pelnė mūsiškiai, tačiau greit viskas klostėsi kitaip, ir atrodė, kad šilutiškiai prieš Šakių „Vėją“ nepapūs ir su likimu teks susitaikyti.

Rungtynėms įpusėjus ir besibaigiant antrajam kėliniui švieslentė rodė, kad svečiai turi 10 taškų pranašumą 29:19. Trečiajame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 15 taškų, bet besibaigiant jam „Šamai“ prabudo. Taškų skirtumas nežymiai ėmė tirpti. Aikštėje siautėti pradėjo 15 numeriu žaidžiantis šilutiškis M. Budrikas, jo tritaškių kruša pakeitė varžybų eigą. O likus žaisti 5 minutėms iki varžybų pabaigos švieslentė jau rodė 64:58, šilutiškių naudai. Šakių „Vėjas“ aprimo ir rungtynes Šilutėje pralaimėjo 66:71.

Kitas rungtynes „Šamai“ vėl žais namuose šiandien, spalio 18 d., 18 val. Šilutės krepšinio salėje (Gluosnių g. 13 A).