Viena moteris smurtavo prieš 10-metę, kita galimai turėjo marihuanos

Šilutės policija praneša, kad nenustatytu laikotarpiu moteris sukėlė  fizinį skausmą mažametei - 10 m. mergaitei. Taip pat pranešama, kad kita 35 m. moteris laikė galimai narkotinę medžiagą - marihuaną.

Šiandien Šilutės PK paros įvykių suvestinėje pranešama, kad nenustatytu laikotarpiu 35-erių moteris sukėlė fizinį smurtą 10-metei.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d. dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Baudžiamasis kodeksas numato, kad asmuo, kuris mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino,
mažametį arba kankino nukentėjusį asmenį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Spalio 5-ąją, apie 20.00 val. Šilutėje, Gluosnių g., 35-erių moteris neteisėtai laikė augalinės kilmės, galimai narkotinę medžiagą – marihuaną.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 2 d. dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Pagal BK tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.