Vienas pralaimėjimas ir viena pergalė

krepsinis nkl f1 1Savaitgalį „Šilutė“ Molėtuose susitiko su „Ežerūno – Kario“ krepšininkais ir jiems nusileido tik po dviejų pratęsimų.
Namuose šilutiškiai priėmė Š.Marčiuliono krepšinio akademijos komandą, kurią įveikė net 14 taškų skirtumu.

Varžybos su 2 pratęsimais

Molėtuose vykusios varžybos buvo įtemptos ir kainavo nemažai nervų žaidėjams, jų treneriams bei komandas palaikiusiems sirgaliams. Kaip ten bebūtų, po atkaklios kovos nugalėtojas nepaaiškėjo. Prireikė net dviejų pratęsimų išsiaiškinti, kad molėtiškių komanda tądien buvo vertesnė pergalės – rezultatu 94:88 tądien nugalėjo „Ežerūnas – Karys“.

Naudingiausiai „Šilutės“ komandoje žaidė jos kapitonas Evaldas Jurkus – pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius. 15 taškų pelnė Artūras Kaubrys, po 13 – Ignas Razutis ir Vitalis Pancerevas.

Kapitonas atgaivino žaidimą

Susitikimo tarp „Šilutės“ ir Š.Marčiulionio krepšinio akademijos komandos pradžioje svečiai akivaizdžiai rodė savo pranašumą.

Pusę I kėlinio šilutiškiai atsiliko, bet vos į aikštelę išėjo komandos kapitonas E.Jurkus, taškų kraitis papilnėjo. Taiklus Evaldo tolimas metimas, iškart po to dar du pelnyti taškai – ir svečių komanda liko pirmauti vos dviem taškais.

Kaip įėjęs į aikštelę užvedė publiką, taip išeidamas padarė tą patį. Likus kelioms sekundėms iki I kėlinio pabaigos bei visiems skaičiuojant 3, 2, 1, Evaldas paleido kamuolį nuo tritaškio linijos ir pasiekė tikslą: „Šilutės“ komandą nuo varžovų teskyrė vos 1 taškas – 22:23.

Aplenkti vilniečius mūsiškiams pirmą kartą pavyko II kėlinyje. „Šilutei“ pavyko persvarą padidinti iki dviženklio skaičiaus.

Mūsiškių komandos žaidėją Artūrą Kaubrį (Nr. 25) galėtume vadinti klaidų taisytoju. Neaišku, kaip jis taip sugeba, bet visada atsiduria laiku ir vietoje, net pašoka tinkamu momentu ir pataiso nuo lanko atšokusį komandos draugo mestą kamuolį.

Net „Šilutės“ komandos trenerį Petrą Joniką A.Kaubrys privertė nusišypsoti. Po netaiklaus tolimo V.Pancerevo metimo Artūras vėl atsidūrė laiku ir vietoje, ir atšokusį nuo lanko kamuolį tiesiog įgrūdo atgal į krepšį, taip sukeldamas dideles ovacijas salėje bei šypseną trenerio P.Joniko veide.

Ketvirtajame kėlinyje susikaupė

Po 3 kėlinių mūsiškiai vis dar pirmavo 65:52, bet IV kėlinyje bet kokia klaida galėjo lemti pralaimėjimą. Tad šilutiškiai turėjo susikaupti ir neleisti varžovams persverti rezultato savo naudai.

Ir jiems pavyko ne tik išlaikyti 13 taškų skirtumą, bet jį net padidinti iki 20 taškų. E.Jurkus vėl negailestingai šaudė priešininkus savo taikliais tritaškiais. Jam nesvarbu, kad varžovas jau stovi prie pat jo, iškėlęs rankas,- Evaldas meta ir vis pataiko, taip iš proto vesdamas Š.Marčiulionio krepšinio akademijos komandą bei jos trenerį.

Pastarasis buvo priverstas imti minutės pertraukėlę, bet ji nepadėjo – rezultatu 90:76 pergalė buvo mūsų rankose.

Rezultatyviausias tądien buvo V.Pancerevas – 21 taškas, 5 atkovoti kamuoliai. A.Kaubrys pelnė 18 taškų ir atkovojo net 13 kamuolių. 16 taškų pelnė E.Jurkus, 13 – Evaldas Šaulys.

Savaitgalį „Šilutės“ vėl laukia dvejos varžybos: penktadienį Pakruojyje susitiks su „Meresta“, o namuose šeštadienį – su Vilniaus „Perlu – MRU“.