Vieni gerino rekordus, kiti tik bandė jėgas

lengvoji leikuviene su aukletiniais f6Sausio pabaigoje Klaipėdoje vyko Žemaičių taurės varžybų II etapas, kuriame dalyvavo trijų lengvosios atletikos trenerių auklėtiniai. Vieni iš jų pirmą kartą dalyvavo oficialiose varžybose bei pirmąkart avėjo startukus, kiti jau gerino asmeninius rekordus. 

Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vykusiose varžybose dalyvavo Stasio Oželio auklėtinė Julija Milevičiūtė. Ji 3 kg rutulį nustūmė net 11,70 metrų, taip pagerindama savo asmeninį rekordą. Julija varžybose konkurentų neturėjo.

Medardo Urmulevičiaus treniruojamas Džordanas Kinčius 60 m bėgime finišavo trečias.

Nuo 2011 metų rugsėjo Šilutės sporto mokykloje įsteigta dar viena lengvosios atletikos grupė, kuriai vadovauja nauja trenerė Lina Leikuvienė. Tai buvusi S.Oželio auklėtinė, kuri taip ir neprarado aistros lengvajai atletikai ir šį užsidegimą bandys perduoti jauniesiems savo auklėtiniams.

Nuo rudens treniravęsi jos auklėtiniai tik neseniai išbandė savo jėgas oficialiose varžybose.

Trenerė džiaugėsi savo auklėtinių pasiekimais Žemaičių taurės varžybose. Geriausiai tądien pavyko startuoti Kristinai Jasauskaitei, ji 300 m distanciją įveikė ketvirta (iš viso startavo 15 mergaičių). Kristina buvo viena jauniausių dalyvių. Penkta atbėgo M.Urmulevičiaus treniruojama Livija Kaktaitė, septinta – S.Oželio ugdoma Beatričė Kalvaitytė.

1000 m bėgimo rungtyje dalyvavo dar dvi L.Leikuvienės auklėtinės: Samanta Burbulytė ir Gytė Gužauskaitė. Aukštų rezultatų joms nepavyko pasiekti, bet tai tik pradžia: daugiau treniruočių, ir tikim, kad greit jos džiaugsis pirmaisiais savo medaliais.
lengvoji mileviciute f5
3 kg rutulio stūmimo rungtyje debiutavo Justas Stulpinas. Treniruotėse jis labai stengiasi ir, jei tik turės noro ir negailės savęs, tikrai pasieks aukštų rezultatų ir užlips ant apdovanojimų pakylos.

Trenerė džiaugėsi visais savo auklėtiniais: „Matėsi, kad vaikai jaudinasi ir yra truputį sutrikę, bet tokia pradžia ir turi būti“, – sakė ji.

L.Leikuvienė taip pat džiaugiasi, kad lengvosios atletikos treniruotes noriai lanko mergaitės, nors joms Šilutėje yra ir kitų užsiėmimų: aerobika, pramoginiai šokiai ir pan. Bet L.Leikuvienės grupėje šiuo metu dominuoja mergaitės.