Vienišos pirštinės virto kalėdiniais žmogeliukais

 4 juknaiciu_biblioteka_edukacines_dirbtuvesArtėjant labiausiai laukiamoms metų šventėms Kalėdoms, Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialą aplankė Juknaičių pagrindinės mokyklos „Auksarankių“ būrelio nariai su vadove Birute Verbuviene. Bibliotekoje surengtos edukacinės – literatūrinės dirbtuvės „Pažinkime. Bendraukime. Kurkime“.

Kalėdinių žaisliukų kūrimas gali tapti smagia laisvalaikio veikla ir jauniems, ir vyresniems, suteikiančia galimybę išreikšti kūrybiškumą, 2 juknaiciu_biblioteka_edukacines_dirbtuveseksperimentuoti puošiant namus. Pastaruoju metu vis labiau populiaru žaisliukus, kalėdines dekoracijas gaminti patiems, tad bibliotekininkė būrelio mergaites mokė iš kumštinių pirštinių pasidaryti kalėdinius žmogeliukus. Juk kiekvienuose namuose galima rasti vienišą, neturinčią poros pirštinę ir panaudoti ją kaip kalėdinę dekoraciją.

Kuriant žavų kalėdinį žmogeliuką iš pirštinės, auksarankes aplankė šventinė laukimo atmosfera ir džiaugsmas pasiektu kūrybos rezultatu, nes žmogeliukai atrodo žiemiškai ir šventiškai. Šie rankų darbo žaislai pagaminami labai paprastai, tad juos pasidaryti gali pamėginti net ir jauniausi šeimos nariai.

Niūriais žiemos vakarais, kai už lango tamsu ir šalta, malonu pasinerti į kūrybinę veiklą ir turiningai leisti laiką su visa šeima.