Vienos rungtynės laimėtos, kitos – pralaimėtos

 

krepsinisPrieš savaitę vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos varžybose mūsų krepšininkai patyrė vieną pergalę bei vieną pralaimėjimą. Žaisdami su svečiais iš Gargždų jie laimėjo 7 taškais, bet patys svečiuodamiesi Vilniuje pralaimėjo 8 taškais.

Pergalė

Penktadienį „Šilutė“ svečių sulaukė iš Gargždų. Šiemet čempionate debiutuojančiai komandai „Gargždai – Bremena“ teko susitaikyt, kad tądien mūsiškiai buvo greitesni, taiklesni ir iškovojo pergalę rezultatu 81:74.

„Šilutė“ parodė labai gražų komandinį žaidimą. Pagaliau galime sakyti, kad mes turime tikrą komandą! Nebeliko jokių pavienių „žvaigždūnų“, kurie gaili persavimo komandos draugui ir pan. Geras komandinis žaidimas – visada didesnė tikimybė, kad rungtynės bus laimėtos. Ir žiūrovui daug smagiau žiūrėti, kaip komanda atlieka vieną ar kitą derinuką ar kaip pelno taškus po puikaus perdavimo.

Žinoma, vien geras puolimas nepelnys pergalės, reikia neužmiršti ir gintis. O „Šilutė“ gynėsi neprastai. Galime sakyti, kad vyrukai „atidirbo“ nuo sirenos iki sirenos.

Rezultatyviausias komandoje buvo T.Tamaševičius, pelnęs 20 taškų bei atkovojęs 5 kamuolius. I.Razutis pridėjo 16 taškų, po 13 taškų pelnė V.Pancerevas, E.Jurkus, 12 taškų – E.Ramanauskas.

Pralaimėjimas

Po penktadienį laimėtų varžybų „Šilutė“ kitą dieną išvyko į Vilnių, kur susitiko su taip pat debiutuojančia „Statybos“ komanda.
Deja, čia šilutiškiai visą žaidimą buvo besivejančiųjų pozicijoje. Iki pat varžybų pabaigos mūsiškiams taip ir nepavyko rezultato persverti savo naudai ir teko pripažinti pralaimėjimą 89:81.

Rezultatyviausi tądien buvo V.Pancerevas – 27 taškai, I.Razutis – 16 tšk., M.Tamaševičius – 10 tšk., R.Bendžius – 9 tšk. Po 8 taškus pelnė E.Jurkus bei A.Kaubrys.

Šiandien (spalio 28 d.) „Šilutė“ namuose susitinka su Šiaulių „ABRO – Universitetas“ komanda, o šeštadienį išvykoje žais su Molėtų  „Ežerūnu kariu“.