Vilkyčių lengvaatlečiai – Lenkijoje

vilkyciai sportas lenkijoje DSC 0040Varšuvoje dešimtą kartą vyko tarptautinės vaikų varžybos, kuriose dalyvavo 7 šalių komandos. Lietuvos atstovai laimėjo dvi rungtis, penkiose buvo antri, keturiose – treti.

villyciai sportas G Paulauskaite 1vilkyciai sportas M RudzeviciusŠiose varžybose daug metų Lietuvos garbę gina Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai. Šiemet kamuoliuko metimo varžybose dalyvavo šeštokas Marius Rudzevičius ir septintokė Gintarė Paulauskaitė. Jau ketvirti metai mokyklos sportininkai iš šių varžybų grįžta iškovoję medalius.

M.Rudzevičius šiemet pirmą kartą užsivilko Lietuvos rinktinės aprangą ir pelnė sidabro medalį. Jo pasiektas rezultatas – 61 metras. Rusijai atstovavęs berniukas numetė kamuoliuką vos 18 metrų.

Gintarė trečią kartą dalyvavo varžybose, jos mestas kamuoliukas skriejo 54 m, ir tai buvo tik trečios vietos rezultatas. Pernai ji buvo iškovojusi sidabro medalį.

Kamuoliuko metimo rungtyje Lietuva iškovojo 3 medalius: du parsivežė Vilkyčių sportininkai, Vengrijos metikai užėmė 6 prizines vietas, lietuviai liko po jų.