Vilkyčių lengvaatlečiai skina pergales

vilkyciai lengvojiVilkyčių pagrindinės mokyklos neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai gerai rungtyniauja lengvosios atletikos varžybose.

Utenoje vykusiose Lietuvos vaikų pirmenybėse Marius Rudzevičius iškovojo bronzos medalį.

Klaipėdos miesto jaunimo pirmenybėse su 3 metais vyresniais varžovais rungėsi mokyklos ieties metikai. Gintarė Paulauskaitė užėmė I vietą, 600 g ietį numetusi 29 m 89 cm, antra liko Greta Ačaitė.

Mantas Rudzevičius 800 g ietį numetė 44 m 17 cm ir užėmė II vietą, Mantas Jackyvas, pasiekęs 39 m 32 cm rezultatą, liko trečias.

Klaipėdos jaunučių žaidynių lengvosios atletikos varžybų čempione tapo Gintarė Paulauskaitė. Ji nugalėjo ieties metimo (35 m 32 cm) ir rutulio stūmimo (10 m 61 cm) rungtyse. Dovydas Virbinskis buvo pirmas ieties metimo ir antras – rutulio stūmimo rungtyse. Trečiąsias vietas užėmė Marius Rudzevičius (disko metimas) ir Laurynas Norkus (ieties metimas).

Tuo pat metu vyko ir Klaipėdos jaunių pirmenybės. Mantas Rudzevičius tapo ieties metimo čempionas (44 m 24 cm), antras liko Mantas Jackyvas – 42 m 07 cm.