Vilkyčių lengvaatlečiai žiemos sezoną baigė pergalėmis

lengvoji-atletika-60631075Finalinėmis „Žemaitijos taurė 2013“ vaikų lengvosios atletikos varžybomis baigėsi žiemos sezonas Klaipėdos manieže. Vaikų, jaunučių ir jaunių varžybose su sporto mokyklų auklėtiniais sėkmingai varžėsi Vilkyčių mokiniai, kurie į savo mokyklą parsivežė 9 taures.

Po 4 etapų vaikų tarpe rutulio stūmimo rungtį pelnytai laimėjo Lorenas Milkintas, kuris 3 kg rutulį nustūmė 14,28 m ir pagerino šio sezono geriausią vaikų rezultatą Lietuvoje. II vietą 300 m bėgimo rungtyje iškovojo Tadas Bružas, savo asmeninį rekordą pagerinęs iki 49,03 sek. Gerai 2 kg rutulį stūmė penktokė Rosita Stanišauskaitė. Ji nusileido tik metais vyresnėms varžovėms ir buvo apdovanota taure už III vietą. Taip pat III vietą užėmė ir Deividas Virbinskis.

Jaunučių grupėje už I vietą trišuolio rungtyje taurę pelnė Rokas Šiurys (10,85 m). Giedrė Stanišauskaitė pagerino asmeninį rekordą 1000 m bėgime iki 3 min. 28 sek. ir buvo antra. Trečias šuolio į tolį rungtyje buvo Edvinas Dulkys (5,4 m).

Jaunių tarpe puikiai pasirodė Aurimas Mišeikis. Jis trišuolio rungtyje pasiekė 12,86 m rezultatą ir buvo pirmas. Taurę už II vietos rezultatą jis iškovojo šuolyje į tolį – 5,83 m.