Vilkyčių metikai puikiai baigė sezoną

ieties metikas D KlumbysPalangoje Lietuvos mokinių rudens ilgų metimų taurės varžybomis „Palangos ruduo 2012“ metikai baigė lengvosios atletikos sezoną. Sėkmingai rungtyniavo Vilkyčių pagrindinės mokyklos ieties metikai.

Jaunučių grupėje puikiai pasirodė Justinas Gerdvilis, 500 g ietį numetęs 50 m ir pasiekęs naują 13 metų berniukų Lietuvos rekordą. Paskutinį kartą mūsų rajono atstovė Lietuvos rekordą pasiekė 1999 m. – tai buvo ieties metikė Indrė Jokubaitytė, pagerinusi Lietuvos moterų rekordą.ieties metikai J Gerdvilis

Justinas rungtyniavo su metais vyresniais varžovais ir iškovojo sidabro medalį.

Savo rezultatais stebina Gediminas Keizeris. Nors jis iškovojo IV vietą, bet pasiekė gerą asmeninį rezultatą – 48,40 m.
Labai gerai ietį metė Edvinas Dulkys: 47,74 m – tai geriausias rezultatas Lietuvoje tarp vaikų. Edvinas rugsėjo mėnesį atstovavo Lietuvos rinktinei tarptautinėse varžybose Varšuvoje ir nugalėjo kamuoliuko metimo rungtyje (77,50 m). Šiemet jis du kartus iškovojo Lietuvos vaikų čempiono vardą.

Jaunių grupėje sidabrą pelnė Donatas Klumbys – 700 g ietį numetė 54,72 m. Donatas vasarą gynė Lietuvos jaunių rinktinės garbę varžybose Estijoje.

Bronzos medaliu pasipuošė Gabrielis Šiaulinskas – jo rezultatas 53,75 m. V vietą užėmė Audrius Matonis – 50,70 m.
Vilkytiškiai 2012 metais įvairiuose Lietuvos čempionatuose iškovojo 10 medalių.