Vilkyčių metikai rungėsi Klaipėdoje

lengvoji vilkyciai Dulki apdovanoja JakubaityteRudens orai palepino metimų rungčių sportininkus – leido metikams pasiekti gerų rezultatų baigiant šių metų sezoną.

Klaipėdos miesto stadione vyko lengvosios atletikos varžybos Klaipėdos olimpiečių – Jadvygos Putinienės, Benjamino Viluckio, Linos Grinčikaitės bei Eglės Staišiūnaitės – taurėms laimėti. Patys olimpiečiai ir įteikė taures nugalėtojams: Jadvyga su pergale sveikino ietininkus, tarp kurių buvo nemažai Vilkyčių atstovų.

Vyrų grupėje antras buvo Martynas Baltrukonis, numetęs 800 g ietį 53,68 m. Asmeninį rezultatą iki 52,70 m pagerino vilkytiškis lengvoji vilkyciai Klumbys II vietaDonatas Klumbys ir užėmė III vietą. Jaunių grupėje Donatas buvo antras, jo rezultatas – 55,65 m.

Tarp jaunių gerai 700 g ietį metė Edvinas Dulkys – 45,47 m, III vieta.

Jaunučių ietininkų varžybos baigėsi vilkytiškių pergale. E.Dulkys pasiekė geriausią sezono rezultatą Lietuvoje – 58,58 m, I vieta. Antras buvo Lorenas Milkintas, pasiekęs asmeninį rekordą – 49,27 m. Gediminas Keizeris, pasiekęs 44,56 m rezultatą, liko trečias. Pirmą kartą 40 m ribą permetė Rolandas Valaitis – 41,66 m. 400 g ietį gerai metė penktokas Emilis Urbonas – 29,38 m.

Palangoje vyko rudens metimų taurės varžybos. Savo rezultatą pagerino penktokė Gintarė Paulauskaitė – 22,66 m. I vietą jaunučių varžybose užėmė E.Dulkys – 52,86 m. Be to, jis jaunių grupėje metė 700 g ietį ir pagerinęs asmeninį pasiekimą iki 48,52 m buvo penktas. D.Klumbys šioje amžiaus grupėje liko II vietoje – 57,00 m, tai jo asmeninis rekordas.