Vilkyčių mokykloje susitiko tarptautinio projekto dalyviai

 vilkyciai erazmus_DSC_5649Vilkyčių pagrindinė mokykla pradėjo vykdyti Europos sąjungos „Erasmus+“ tarptautinį projektą „Socialinės atskirties mažinimas per verslumą ir savanorystę“. Šiame projekte dėmesys skiriamas šalių švietimo politikai ir bendradarbiavimui, mokinių savanorystės ir verslumo skatinimui. Projekte dalyvauja Rumunijos, Italijos, Turkijos ir Lietuvos mokyklos.

Neseniai Vilkyčių mokykloje įvyko projekto partnerių pirmasis susitikimas. Vizito metu kiekviena delegacija pristatė savo šalį, miestą ir mokyklą, dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos, muzikos ir choreografijos pamokoje.

Visi kartu lankėsi Šilutės rajono savivaldybėje. Čia svečiai susipažino su mūsų regiono verslumo, ekonomikos ir švietimo politika. Darbo biržoje diskutavo apie gyventojų galimybes įsidarbinti, rengiamus ir įgyvendinamus projektus, Kintų daugiafunkciniame centre jaunimas pristatė savanoriškas veiklas, bendradarbiavimą ir partnerystę su įvairiomis organizacijomis, kaip išnaudojamos daugiafunkcinio centro patalpos užimtumui. Kintų Vydūno kultūros centre projekto dalyviai susipažino su tradiciniais amatais, dalyvavo edukacinėje programoje.

Šalių koordinatoriai aptarė projekto tikslus, problemas, lūkesčius, buvo suplanuotos susitikimų datos, veiklos, tolimesni darbai. Kitas projekto partnerių susitikimas vyks Italijoje.