Vilkyčių sportininkai – ant nugalėtojų pakylos

vilkyciu krepsininkaiVilkyčių pagrindinės mokyklos neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai puikiai pasirodo įvairiose varžybose.

Vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regionų vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose „Viduklės pavasaris 2017” dvi pirmąsias vietas iškovojo Gintarė Paulauskaitė. Ji ietį numetė 37,07 m, rutulį nustūmė 11,71 m. Du medalius pelnė Marius Rudzevičius: rutulį nustūmė 13,35 m, o ietį numetė 49,26 m. Trečiąsias vietas iškovojo Kamilė Šulcaitė, Marijus Ubis ir Dovydas Virbinskis.

„Minijos naftos” krepšinio taurę pagrindinių mokyklų grupėje iškovojo vilkytiškiai. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Deividas Virbinskis.
Atnaujinto Gargždų stadiono atidarymo metu vyko Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos pirmenybės. Čia tris aukso medalius lengvai laimėjo Gintarė Paulauskaitė (ieties ir rutulio stūmimas).

Visą jaunučių apdovanojimo pakylą užėmė Vilkyčių ieties metikai: I vietą iškovojo Marius Rudzevičius (jis dar pelnė bronzos medalį rutulio stūmimo rungtyje), Dovydas Virbinskis buvo antras, trečias – Marijus Ubis.

Jaunių grupėje pirmavo Mantas Rudzevičius, o antras liko Mantas Jackyvas, kuris pasiekė neblogą asmeninį rekordą – 49,28 m.

Ketvirtus metus Vilkyčių pagrindinė mokykla dalyvauja respublikinėje mokinių sporto ir meno šventėje „Adamkiada”. Daugiausia joje varžosi gimnazijos, todėl pagrindinėms mokyklos sunku su jomis konkuruoti. Bet vilkytiškiai sugebėjo laimėti medalį nebūdingoje jiems rungtyje – sprinte. Ieties metikas Mantas Rudzevičius finale kovojo su Lietuvos jaunių sprinto lyderiais ir pelnė bronzos medalį.

Pirmą kartą buvo įsteigta nominacija „Adamkiados garbė”. Pretendentai turėjo atitikti daug vertinimo kriterijų. Džiugu, kad buvo nominuota Lietuvos jaunučių rinktinės narė Gintarė Paulauskaitė.

Utenoje Vaikų gynimo dieną vykusiose varžybose Šilutės sporto mokyklai sėkmingai atstovavo vilkytiškiai ieties metikai. Marius Ubis tapo čempionu, Kamilė Šulcaitė pasiekė asmeninį rekordą ir užėmė II vietą. Antras liko ir Gustas Ragauskas.