Vilkyčių sportininkai gegužę baigė gerais rezultatais

vilkyciai lengvoji Mokyklos komandaVilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkai gegužės mėnesį baigė gerais rezultatais.

Klaipėdos miesto jaunių žaidynėse 400 m bėgimo rungtyje Giedrė Stanišauskaitė iškovojo II vietą – 1 min. 03,6 sek. Tokią pat vietą ji pelnė bėgdama ir 800 m distanciją.

Martynas Baltrukonis atstovavo šalies jaunimo rinktinei Pabaltijo ilgų metimų turnyre ir savo amžiaus grupėje irgi buvo antras.
4 Vilkyčių mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų pirmenybėse, kur buvo vykdoma atranka į tarptautines varžybas Varšuvoje. Šauniai kamuoliuko rungtyje pasirodė Gintarė Paulauskaitė: ji pradinių klasių mokinių, gimusių 2002 m. ir jaunesnių grupėje, buvo pirma, numetusi kamuoliuką 37 m 77 cm.

Neaiški situacija buvo dėl Loreno Milkinto dalyvavimo varžybose. Dalyvaudamas Klaipėdos vaikų pirmenybėse jis patyrė rankos traumą ir tik jo didelis noras bei tėvų supratimas leido pasiekti gerą rezultatą. Jo mestas kamuoliukas skriejo 74 m 82 cm, tai garantavo I vietą. Daugiau kaip 10 metų šalies pirmenybėse niekas iš berniukų taip toli kamuoliuko nėra numetęs.

Varšuvos varžybose Lietuvos vaikų rinktinėje matysime Gintarę ir Loreną.

Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų mokyklų auklėtiniai birželio 1 dieną rinkosi į Butrimonių gimnaziją.

Sporto ir meno šventėje moksleiviai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną, o šventės pradžią skelbė ne tik mokyklos vadovas ir fondo atstovai – čia apsilankė ir moksleivius pasveikino neseniai į Lietuvą su šeima grįžusi kulinarinių knygų autorė, žurnalistė Beata Nicholson.

Sportininkų ir menininkų delegacijos iš 22 A.Adamkienės fondo remiamų mokyklų rinkosi ankstų rytą. Atvyko daugiau nei 650 moksleivių ir mokytojų, tarp jų buvo ir 18 Vilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkų. Net ketvirtokai dėl šios šventės nepatingėjo keltis 4 valandą ryte.

Renginio dalyviai rungėsi 5 sporto rungtyse: lengvoji atletika, stalo tenisas, galiūnų varžybos, mergaičių ir berniukų kvadratas, berniukų krepšinis.

Pirmos varžybas pradėjo bėgikės. 50 m distancijoje visas varžoves aplenkė Giedrė Stanišauskaitė, pasiekdama labai gerą laiką – 6,9 sek.

Įspūdingai kamuoliuką metė Lietuvos vaikų ieties metimo rekordininkas Justinas Gerdvilis. Jo metimui teisėjai aiškiai buvo nepasiruošę, todėl tik apytikriai pažymėjo krūmuose rasto kamuoliuko nusileidimo vietą – 98 m 70 cm.

Stalo teniso varžybose septintokė Drąsida Bagdonaitė sutriuškino savo varžoves dešimtokes ir buvo pirma.

Galiūnų varžybose Aurimas Mišeikis iškovojo II vietą, nusileisdamas varžybų šeimininkams.

Silpniau pasirodė vilkytiškių krepšinio ir kvadrato komandos.

Susumavus 5 rungčių rezultatus, Vilkyčių pagrindinė mokykla liko II vietoje, nusileisdama Butrimonių gimnazijos komandai. Vaikai dėkingi mokyklos direktorei Ingai Kirkickienei, radusiai lėšų nuvežti į šį renginį.