Vilkyčių trasoje ralio – kroso lenktynininkus užklupo liūtis, degė automobilis

ralisSekmadienį Vilkyčiuose įvyko Lietuvos ralio – kroso čempionato pirmasis etapas ir Europos Šiaurės šalių (NEZ) ralio – kroso trečiasis etapas.

Varžybų metu dalyvių ir žiūrovų nelepino geros oro sąlygos. Ralio pradžioje vargino karštis, o įpusėjus lenktynėms užklupo liūtis, kuri lenktynininkams sukėlė nemažai važiavimo problemų, žiūrovams pažėrė įspūdingų slystančių automobilių vaizdų. Negana to, dar teko gesinti ir užsidegusį Kęstučio Gylio vairuojamą „Subaru“ automobilį.

Įvairios kliūtys ir nelaimės vis dėlto nesukliūdė Lietuvos lenktynininkams bendroje NEZ šalių ralio – kroso komandų įskaitoje surinkti didžiausią balų skaičių (63 taškus) ir užimti pirmąją poziciją. Antrojoje vietoje liko Norvegijos ir Latvijos sportininkai, atitinkamai surinkę 53 ir 39 taškus.

Lietuvos čempionato pirmajame etape į pirmąją poziciją įsiveržė „ASK Vilkyčiai“, surinkę 50 taškų, o antrieji liko „Mažeikių ASK“, pelnę vos 12 taškų. Trečiąja ir ketvirtąja vietas dalijasi po 9 taškus surinkusios „Via Baltica“ ir „Ukmergės AMSK“.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ facebook albume!