Vilkyčiuose – Kalėdinis tinklinio turnyras

tinklinis vilkyciai_SAM_4021Džiugu, kad vilkytiškiai organizuoja įvairias sportines varžybas, įtraukdami ir vietos gyventojus, ir bičiulius iš toliau, taip skatindami užimtumą ir turiningą laiko leidimą. Didžiausia sporto entuziastė – kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė Vilkyčiuose surengė ir Kalėdinį tinklinio turnyrą.

Dalyvių aktyvumas buvo didelis: komandas po 4 vyrus ir 2 moteris atsiuntė Kvėdarna, Pajūris, Šilutė ir Žemaičių Naumiestis, dvi komandas sudarė vilkytiškiai.

Komandos žaidė tarpusavyje 2 setus iki 25 taškų, tad varžybos vyko nuo ryto iki vakaro. Žaidimas parodė, kad tinklininkų jėgos yra apylygės, visos komandos parodė, jog yra įvaldžiusios stiprius padavimus, smūgiavimą ir blokavimą. Tad iki pat turnyro pabaigos nebuvo aišku, kas iškovos prizines vietas.

Pavargę, bet laimingi žaidėjai ir žiūrovai, kurie turiningai praleido laiką sirgdami už savo mylimą komandą, sulaukė Kalėdų senelio su Snieguole. Jie po sudėtingo skaičiavimo (nes komandos surinko panašų taškų skaičių) paskelbė rezultatus ir įteikė dovanas visoms komandoms.

Trečiosios vietos medalius laimėjo Vilkyčių 1 komanda, antrosios vietos laimėtojais pripažinti šilutiškiai, o pirmąją vietą iškovojo Kvėdarnos komanda.