Vilkyčiuose per vieną savaitgalį įvyks net du Lietuvos ralio kroso čempionato etapai

Vilkyčiuose

Nors COVID-19 pandemija kaip reikiant sumaišė kortas automobilių sporto renginių sezonui ir gerokai pakoregavo kalendorių, tačiau kai kurie organizatoriai rankų nenuleidžia. Vieni tokių – automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“, kuris rugpjūčio 15 – 16 dienomis savo autosporto komplekse žada užkurti tikrą ralio kroso fiestą.

Automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ dar praėjusių metų pradžioje kūrė planus apie tai, kad šiemet jų trasoje ir vėl įvyks Europos automobilių kroso čempionato etapas. Tačiau vienas didžiausių automobilių sporto renginių šalyje buvo atšauktas po to, kai dėl pasaulinės pandemijos tokį sprendimą priėmė Tarptautinė automobilių federacija.

Visgi Vilkyčiai be grandiozinių renginių šiemet neliks, o periodiškai laisvėjančios karantino sąlygos atriša rankas organizatoriams įsileisti ir žiūrovus.

Automobilių sporto klubo „Vilkyčiai“ vadovas Kazimieras Gudžiūnas pasakoja, kad dabar jis ir jo komanda koncentruojasi į trečiąjį rugpjūčio savaitgalį, kai 15 – 16 dienomis bus surengta didžiausia ir vienintelė ralio kroso fiesta Lietuvoje.

„Ralio kroso varžybos Vilkyčiuose tikrai įvyks ir šis tarptautinis renginys vyks visą savaitgalį. Šeštadienį organizuosime Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio kroso čempionatų etapus, o sekmadienį – Lietuvos ir NEZ etapus. Taigi, per savaitgalį įvyks net du iš eilės Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato etapai.

Kviečiu visus ralio kroso gerbėjus jau dabar planuoti savo savaitgalį Vilkyčiuose, nes laukia tikrai didelis ir įdomus dviejų dienų renginys. Data jau yra patvirtinta ir tikrai nesikeis, todėl laukiame visų Vilkyčiuose rugpjūčio 15 – 16 dienomis“, – sakė K. Gudžiūnas.

Šiemet Lietuvos automobilių ralio kroso čempionatą sudarys keturi etapai – liepos 4 d. pirmasis etapas įvyks „Bikernieki“ trasoje Rygoje, o po dviejų Vilkyčiuose vyksiančių etapų sezonas bus vainikuotas lenktynėmis Estijoje, Rakverės „Kehala“ trasoje rugsėjo 12 d.